Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Zakoniczyn

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Zakoniczyn

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Zakoniczyn natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 4,9 km czyli 11 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Zakoniczyn

Powiększanie ust kwasem hialuronowym oraz inne efekty tego rodzaju zabiegu.

Wiele kobiet, posiadaczek ust małych i wąskich, ale również tych nieco większych, marzy o ustach kształtnych, jędrnych i pełnych. Przez wieki nieco bardziej trwała metamorfoza w tym zakresie była praktycznie niemożliwa, jednak odkąd medycyna estetyczna święci swoje tryumfy wygląda na to, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Kwas hialuronowy – podstawowy składnik skóry.

Popularnym zabiegiem z tego zakresu jest powiększanie ust kwasem hialuronowym. Kwas ten, obok kolagenu, elastyny i innych substancji, stanowi podstawowy składnik skóry – jest go w niej około 56%. I chociaż występuje w każdej komórce ludzkiego ciała, to właśnie skóra zawiera go najwięcej ze wszystkich tkanek. Kwas hialuronowy łączy ze sobą między innymi wspomniane już włókna kolagenowe i elastynowe. Jednak około dwudziestego piątego roku życia wszystkich tych substancji zaczyna brakować. W związku z tym skóra, również ust, zaczyna być mniej elastyczna i tracą one swoją jędrność i kształt. Dotyczy to w takim samym stopniu ust małych i wąskich, jak i tych dotychczas pełnych, jędrnych. Wprowadzany pod skórę kwas hialuronowy głęboko nawilża i „odświeża” ich wygląd. Wszelkie zabiegi oraz preparaty z użyciem tego składnika są zatem wskazane już przez trzydziestką, a powiększanie ust kwasem hialuronowym należy do najskuteczniejszych, ponieważ ten istotny składnik wprowadzany jest pod powierzchnię skóry.

Powiększanie kwasem hialuronowym i pozostałe korzyści jakimi skutkuje.

Chociaż nazwa zabiegu jest jednoznaczna, to oprócz powiększenia przynosi on również inne pożądane efekty. Każde usta mają swój niepowtarzalny kształt. Niektóre z pań chętnie poprawiłyby także ten aspekt. I właśnie zabieg, jakim jest powiększanie ust kwasem hialuronowym pozwala na modelowanie ich kształtu aby stał się bardziej regularny. Poza tym efekt pięknych, zmysłowych ust to zasługa nawilżających oraz łączących płynnie inne substancje zawarte w skórze właściwości kwasu hialuronowego. Kwas ten nie tylko łączy włókna, ale również stymuluje produkcję kolagenu.

Ważne jest, aby co jakiś czas ten zabieg powtarzać. Zwłaszcza, że z upływem czasu zawartość kwasu hialuronowego w komórkach skóry naturalnie systematycznie obniża się coraz gwałtowniej. Jednak z pewnością powiększanie ust kwasem hialuronowym w gabinecie lekarskim daje trwalszy i bardziej spektakularny efekt niż kosmetyki, nawet te z jego zawartością, dostępne do stosowania w tym celu w domu. Jest to zabieg mało inwazyjny a jego efekty mogą utrzymywać się od kilku miesięcy, do nawet roku.

Co jeszcze warto wiedzieć o powiększaniu ust w ten sposób?

Usieciowany kwas hialuronowy wprowadzany jest pod skórę wyłącznie przez wykwalifikowanych w tym kierunku lekarzy. Może być podawany liniowo albo przy pomocy nowej techniki zwanej mikro-droplet, czyli punktowego podawania jego maleńkich ilości w obrębie ust. Dla uzyskania pożądanego efektu techniki można ze sobą łączyć. Cały zabieg jakim jest powiększanie ust kwasem hialuronowym trwa niespełna pół godziny i przebiega w znieczuleniu.

Istnieją naprawdę nieliczne przeciwwskazania do jego wykonywania, takie jak chociażby ciąża i laktacja albo na przykład trwająca akurat kuracja antybiotykiem. Jednak każdy indywidualny przypadek najlepiej skonsultować z lekarzem przed zabiegiem. Oprócz permanentnej nadwrażliwości na kwas hialuronowy większość przeciwwskazań do tego zabiegu występuje okresowo i po ich ustąpieniu można zwykle powiększać usta przeszkód.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram