Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Aniołki

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Aniołki

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Aniołki natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 4,3 km czyli 11 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Aniołki

Medycyna estetyczna to jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi nowoczesnego biznesu. Oferuje nam mnóstwo korzyści podkreślających nasze walory sprawiając tym samym, że na nowo możemy odkryć swoje piękno. Jak w każdej branży dochodzą nowe metody, a przestarzałe odchodzą do lamusa. Tak stało się z tytułowym powiększaniem ust – botoks został skutecznie wyparty przez kwas hialuronowy. Dowiedz się jak działa i dlaczego warto postawić na tę formę zabiegu.

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to procedura polegająca na podaniu roztworu zawierającego tą substancję. Wykazuje ona silne działanie wiążące wodę. Zazwyczaj jest to niewielka porcja żelu, który podany przez iniekcję z użyciem kaniuli powoduje wypełnienie wyznaczonych przez klientkę miejsc. Usta dzięki temu stają się większe, bardziej napięte, kształtne, a przy okazji przestają być swoistą oznaką starzenia się. Na nowo możemy poczuć się jak młode efektownie odnawiając lub jeszcze bardziej polepszając swój wizerunek.

Ponieważ nie powoduje zauważalnych skutków ubocznych nawet przy częstszym stosowaniu określany jest zabiegiem nieinwazyjnym. Z uwagi na ten fakt wzrasta zainteresowanie i zadowolenie klientek. Procedura przeprowadzana jest pod okiem doświadczonego kosmetologa używającego cienkich igieł minimalizujących wystąpienie urazu. Warto pamiętać, że rezultat nie jest permanentny. W dłuższej perspektywie czasu nie musimy się zatem obawiać o to czy zbyt przesadne wypełnienie ust nam się spodoba.

Powody, aby zdecydować się na wybranie kwasu hialuronowego

Korzystając z jakiegokolwiek zabiegu medycyny estetycznej na pierwszym miejscu powinniśmy stawiać swoje bezpieczeństwo. Kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkim organizmie, dzięki czemu nie stanowi on dla nas większego ryzyka. W porównaniu do botoksu nie jest toksyczny i jest wykorzystywany w sytuacjach, gdy znaczące defekty estetyczne przeszkadzają w życiu codziennym.

Sam efekt, pomimo braku skutków ubocznych, widoczny jest praktycznie natychmiastowo. Zadowalające rezultaty utrzymują się nawet przez okres 12 miesięcy.  Prawdopodobieństwo na wystąpienie reakcji alergicznych jest bliskie zeru. Istnieją oczywiście pewne przeciwwskazania, które zostały opisane w akapicie niżej. Wykonywany pod znieczuleniem nie sprawia bólu.

Co warto wiedzieć przed podejściem do zabiegu?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym nie powinno być stosowany przez określone grupy osób. Najczęściej odradza się go kobietom w ciąży, cierpiącym na zapalenie skóry, opryszczkę i choroby o podłożu autoimmunologicznym. To jak intensywny będzie efekt końcowy zależne jest od woli klientki – możemy zdecydować się zarówno na większą gęstość, jak i bardziej rozcieńczony wypełniacz. Mogą pojawić się krótkotrwałe zmiany o charakterze przejściowym w postaci zaczerwienienia lub obrzęku.

Jeśli efekt będzie dla nas satysfakcjonujący to śmiało możemy rozważyć udanie się na zabiegi pokrewne np. wypełnianie zmarszczek, poprawianie kącików ust, nawilżanie skóry czy redukowanie rozstępów.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram