Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Łostowice

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Łostowice

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Łostowice natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 4,3 km czyli 12 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Łostowice

Obecnie bardzo dużo kobiet przywiązuje ogromną uwagę do swojego zewnętrznego wyglądu. Bardzo dużej liczbie kobiet niestety nie podobają się ich usta. Jednakże samemu w żaden sposób nie jest się w stanie tego zmienić. Można oczywiście starać się za pomocą konturówki do ust i szminki nadawać im takie kształty jak się podobają, ale efekt w wielu przypadkach nie jest za ciekawy, a wymaga to dosyć dużo czasu. To też właśnie z myślą o tych kobietach, które marzą o powiększeniu swoich ust w ofercie posiadamy powiększenie ust kwasem hialuronowym. Jest to bowiem jeden z najpopularniejszych zabiegów estetycznych w ostatnich latach, który ma na celu poprawienie napięcia skóry, zniwelowanie asymetrii ust, nawilżenie, a także uwydatnienie czerwieni wargi. Stosuje się go w szczególności u kobiet, jakie skarżą się na zbyt wąskie usta oraz asymetryczne.

Jak odpowiednio przygotować się do zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym ?

Przede wszystkim należy udać się do lekarza, aby przeprowadził wywiad odnoście przyjmowanych leków, przebytych chorób oraz czy jesteśmy na coś uczuleni. Poza tym jeśli mamy jakiekolwiek pytania lub wątpliwości to należy się nie wstydzić tylko pytać. Następnie jest przeprowadzana rozmowa odnośnie tego jaki pacjent efekt powiększenia i wypełnienia ust chce osiągnąć. Poza tym  na 3 dni przed zabiegiem koniecznie trzeba odstawić przyjmowanie leków przeciwzapalnych oraz aspiryny. Także warto na kilka dni przed zabiegiem unikać spożywania alkoholu, ponieważ może to wydłużyć czas gojenia się. Oprócz tego w dzień, w którym ma być przeprowadzony zabieg należy unikać nadmiernego wysiłku fizycznego oraz nagrzewania ciała, a dodatkowo przed samym zabiegiem trzeba zmyć makijaż z ust.

Przebieg zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym

Zabieg jest przeprowadzany w miejscowym znieczuleniu za pomocą kremu bądź silniejszego znieczulenia dentystycznego. Następnie preparat jest delikatnie wprowadzany w skórę ust za pomocą igły oraz strzykawki. Po wstrzyknięciu preparatu lekarz masuje usta, aby rozprowadzić preparat oraz nadać im pożądany kształt. Cały zabieg trwa około 30 minut. Od razu po zabiegu może wystąpić miejscowe zasinienie, opuchlizna oraz rumień, jednak ustępuje to bardzo szybko i nie wymaga leczenia. Tak więc można bez najmniejszego problemu wrócić do codziennych obowiązków oraz aktywnego trybu życia.

Przeciwwskazania do zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym

  • ciąża oraz karmienie piersią;
  • choroby nowotworowe;
  • choroby układu immunologicznego;
  • zaburzenia krzepnięcia;
  • różnego rodzaju infekcje;
  • cukrzyca;
  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy;
  • leczenie antybiotykami;
  • nadciśnienie tętnicze;

Powiększenie ust kwasem hialuronowym nie jest tanim zabiegiem, jednakże efekty jakie są po nim sprawiają, że bardzo dużo kobiet się na niego decyduje. Poza tym zabieg powiększenia ust opóźnia proces starzenia się skóry oraz zanik czerwieni wargowej. To też dla jednych jest to poprawienie wyglądu zewnętrznego, a dla innych opóźnienie procesu starzenia się skóry.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram