Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Siedlce

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Siedlce

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Siedlce natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 3,9 km czyli 10 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Siedlce

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest dzisiaj jednym z częściej wykonywanych zabiegów, który w klinikach medycyny estetycznej cieszy się naprawdę ogromną popularnością. Jeszcze nie tak dawno temu nie był on przez niektórych odbierany zbytnio pozytywnie, przywołując obraz sztucznie napompowanych ust. Jednakże obecnie, dzięki coraz to nowszych technikom oraz dostępnym preparatom wszystko wygląda zupełnie inaczej. Kwas hialuronowy sprawi, że Twoje usta będą wyglądały naturalnie pięknie!

Czym jest kwas hialuronowy oraz jakie ma właściwości?

Kwasem hialuronowym określa się glikozaminoglikanem, który występuje naturalnie w naszym organizmie. To, co wyróżnia ten organiczny związek to jego bardzo dobra zdolność do wiązania wody w skórze właściwej. Jedna cząsteczka może wiązać nawet 250 cząsteczek wody! U osób młodych kwas hialuronowy występuje w dużych ilościach, gwarantując jędrną skórę, pozbawioną zmarszczek. Jednakże wraz z upływem lat, jego stężenie maleje, przez co i pogarsza się kondycja naszego naskórka. Chcąc zadbać o odpowiednie nawilżenie, sprężystość i zdrowy wygląd swojej skóry, kobiety w różnym wieku niezwykle chętnie decydują się na zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, który w krótkim czasie na nowo przywróci jej młody wygląd.

Jak wygląda zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym?

Powiększanie ust kwasem hialuronowym polega na umieszczeniu pod skórą odpowiedniego implantu, który jest tam wprowadzany za pomocą specjalnej igły oraz ampułko-strzykawki. Zabieg trwa od 15 do 30 minut i odbywa się w znieczuleniu miejscowym, stosując maść znieczulającą lub znieczulenie stomatologiczne. Obecnie praktykowane są różne techniki rozprowadzania kwasu w obrębie ust. Może odbywać się to w sposób liniowy, wykorzystując technikę mikro-droplet lub też łącząc te metody. Wszystko zależne jest od efektu, jaki pragnie uzyskać pacjentka.

Po wykonanym zabiegu w okolicach ust może pojawić się obrzęk, będący naturalną reakcją naszego organizmu. Nie utrzymuje się on długo, ponieważ przeważnie już po 1 dniu możemy powrócić co naszych codziennych aktywności. Pamiętajmy jednak, aby w ciągu 24 godzin od zakończenia zabiegu powstrzymać się od:

  • spożywania alkoholu oraz palenia papierosów,
  • latania samolotem,
  • uprawiania sportu

Powiększanie ust przy użyciu kwasu hialuronowego nie jest wskazane w przypadku m.in:

  • leczenia stomatologicznego,
  • opryszczki lub innych aktywnych zakażeń,
  • choroby nowotworowej
  • nadwrażliwości na kwas hialuronowy,
  • karmienia piersią,
  • ciąży,
  • zaburzeń krzepnięcia

Usta po zabiegu kwasem hialuronowym. Sprawdź efekty!

Usta są wizytówką każdej kobiety, dlatego też bez względu na wiek chcemy, aby wyglądały one kusząco oraz subtelnie. Jakie efekty uzyskamy, wybierając właśnie kwas hialuronowy?

Efekty w dużej mierze zależne są od indywidualnych predyspozycji naszego organizmu, a także wieku, stanu skóry oraz stosowanego preparatu. Naturalnie większymi ustami możemy cieszyć się od 6 do 12 miesięcy.

W zależności od naszych oczekiwań, wcześniej ustalonych z lekarzem, po zabiegu może zmienić się nie tylko wielkość naszych ust, ale również ich kształt. W każdym przypadku będą one oczywiście doskonale nawilżone oraz jędrne.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram