Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Morena

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Morena

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Morena natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 3,5 km czyli 8 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Morena

Powiększanie ust kwasem hialuronowym w Polsce cieszy się z roku na rok coraz większą popularnością. Dzięki takiemu zabiegowi można skorygować usta w taki sposób, że będą znacznie pełniejsze oraz bardziej nawilżone. W niniejszym artykule prezentujemy kompendium wiedzy odnośnie powiększania ust kwasem hialuronowym. Jest to artykuł obowiązkowy dla każdej kobiety, która planuje wizytę w gabinecie medycyny estetycznej. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

 

Powiększanie ust kwasem hialuronowym – zabieg, dzięki któremu Twoje usta staną się pełniejsze 

Kobiety na całym świecie szaleją na punkcie powiększania ust kwasem hialuronowym. Jest to zabieg, dzięki któremu wiele kobiet odzyskało lepszą samoocenę. Do przeprowadzania takiego zabiegu wykorzystuje się oczywiście kwas hialuronowy – ma on ogromną ilość zastosowań. Zabieg wykonuje się w sytuacji, gdy usta są zbyt wysuszone, wąskie lub asymetryczne. Specjaliści zwracają uwagę na fakt, iż jest to zabieg całkowicie bezinwazyjny. Praktycznie każda klinika medycyny estetycznej ma go w swojej ofercie.

Wykonanie zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym może dać nam całą masę korzyści. Wśród nich należy wspomnieć o:

  • uniesieniu kącików ust,
  • wyrównaniu asymetrii ust,
  • powiększeniu ust,
  • odtworzeniu bądź stworzeniu prawidłowej proporcji między wargami,
  • odtworzeniu granicy między skórą a czerwienią wargową.

Powiększanie oraz modelowanie ust przeprowadza się poprzez wstrzyknięcie w wargi ampułek zawierających kwas hialuronowy. Osoby wykonujące zabieg muszą na początku dowiedzieć się od pacjentki, na jakim efekcie im zależy. Wynika to z tego, iż istnieje wiele możliwości. Takie zabiegi mogą wykonywać nie tylko lekarze medycyny estetycznej. Uprawnienie do przeprowadzania zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym można zyskać po ukończeniu odpowiedniego kursu. Dzięki temu zabieg ten można wykonywać w o wiele większej liczbie miejsc niż wcześniej. Należy jednak pamiętać o tym, że na rynku działa też bardzo wiele osób nazywających się specjalistami – w rzeczywistości do profesjonalizmu im bardzo daleko. Zabieg powiększania ust powinni przeprowadzać wyłącznie doświadczeni fachowcy, którzy na 100% wykonają swoją pracę w sposób prawidłowy. Nie warto korzystać z usług w niesprawdzonych gabinetach, ponieważ może to spowodować bardzo przykre konsekwencje dla naszego wyglądu oraz dobrego samopoczucia.

 

O czym powinnaś pamiętać po zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym – kilka ważnych wskazówek

Po wykonanym zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym można zauważyć mały obrzęk oraz niewielkie krwiaki. Nie trzeba się tym przejmować. Po upływie kilku dni wszystkie skutki uboczne powinny minąć jak ręką odjął. Usta będą prezentowały się naturalnie. Będą jędrne i nawilżone jak nigdy wcześniej. Należy jednak pamiętać o tym, że zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym nie jest trwały – jego efekty będą z czasem coraz mniej widoczne. Dlatego co jakiś czas należy go powtarzać w celu zachowania pożądanego wyglądu swoich ust.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram