Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Chełm

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Chełm

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Chełm natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 3,9 km czyli 10 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Chełm

Powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Zabieg ten jest wykonywany przez kobiety w różnym wieku oraz z różnymi potrzebami -wykonują je nie tylko panie posiadające wąskie wargi, ale również te, których usta są naturalnie pełne, gdyż kwas hialuronowy powoduje nie tylko, że usta stają się pełniejsze, ale również nawilżone.

 

Jak wygląda zabieg powiększania ust?

Powiększenie ust polega na umieszczeniu podskórnie implantu. Decydując się na przystąpienie do takiego zabiegu należy pamiętać o tym, że powinien on być przeprowadzany wyłącznie przez odpowiednio wyszkolonych lekarzy.

Zabieg można przeprowadzić tylko u zdrowej, dorosłej osoby. Wszelkie aktywne infekcje, a także niewyleczone zęby są przeciwwskazaniem.

 

Czas trwania zabiegu

Przed przystąpieniem do zabiegu nie są wymagane żadne specjalne przygotowania. Cały proces trwa zwykle 15-30 minut. Przed wykonaniem zabiegu niezbędny jest szczegółowy wywiad lekarski oraz poddanie ocenie twarzy w spoczynku i podczas mimiki. Podczas takiej wizyty lekarz przedstawia realne możliwości korekty oraz omawia z pacjentem jego oczekiwania. Po ustaleniu wszystkich szczegółów, poinformowaniu o możliwych powikłaniach i skutkach ubocznych możliwe jest przystąpienie do wykonania zabiegu.

 

Znieczulenie

Do znieczulenia skóry i błony śluzowej ust wykorzystuje się specjalny krem znieczulający. W przypadku wyjątkowo wrażliwych pacjentek możliwe jest wykonanie znieczulenia stomatologicznego, które całkowicie eliminuje ból. Technika znieczulenia jest wybierana przez lekarza na podstawie wywiadu przeprowadzonego z pacjentką oraz wizyty lekarskiej.

 

Techniki, którymi wykonywane jest powiększanie ust

Kwas hialuronowy można podawać liniowo lub z wykorzystaniem coraz popularniejszej techniki mikro-dropletm, czyli podawania gęsto malutkich depozytów preparatu w obrębie ust. Podczas jednego zabiegu można mieszać ze sobą techniki, aby uzyskany efekt końcowy był jak najbardziej zadowalający. Preparat można wprowadzić kaniulą, czyli długą rurką o tępym końcu, lub klasycznie – igłą. Rozkład preparatu zależny jest od stan wyjściowego ust pacjentki. Za pomocą kwasu hialuronowego możliwym jest nie tylko dodanie objętości czerwieni wargowej, ale również eliminowanie asymetrii lub dokładne modelowanie czerwieni wargowej.

 

Przeciwwskazania do przystąpienia do zabiegu

Przeciwwskazaniami do przystąpienia do zabiegu są:

  • różnorodne infekcje, takie jak opryszczka, przeziębienie, czy nawet zakażenie dróg moczowych,
  • zabiegi stomatologiczne, a w tym również piaskowanie oraz wybielanie zębów – zaleca się odczekanie około 2 tygodni po wykonaniu zabiegu
  • nieuregulowane choroby ogólnoustrojowe, takie jak np. cukrzyca czy nadciśnienie tętnicze,
  • leczenie onkologicznie,
  • ciąża lub karmienie piersią,
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • nierealne oczekiwania pacjenta co do efektów zabiegu
  • w przypadku Hashimoto wymagana jest konsultacja z lekarzem, gdyż przypadłość ta również może stanowić przeciwwskazanie do wykonania zabiegu
Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram