Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Ujeścisko

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Ujeścisko

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 3,7 km czyli 9 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Ujeścisko

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest chyba najczęściej wykonywanym zabiegiem w gabinetach medycyny estetycznej. W dużej części za sprawą niewielkiej ingerencji chirurgicznej przy jego wykonywaniu. Ponadto po jego zakończeniu nie jest konieczne dogorywanie w łóżku przez wiele tygodni, a on sam w sobie nie trwa długo, bo od 15-30 minut.

Dlaczego kobiety potrzebują korekty ust

Skóra wokół ust, jest o wiele cieńsza, niż skóra występująca na pozostałej części twarzy, dlatego też grubość i wypełnienie warg nie zawsze nas satysfakcjonuje. Za sprawą swojej cienkości skóra ta nie posiada odpowiedniej ilości melanocytów. Szczególnie jest to widoczne u osób z jasną karnacją, gdzie usta nie osiągają odpowiedniego poziomu czerwoności lub poziom ten nie jest równo rozłożony na całej powierzchni warg. Kobiety decydują się na wstrzyknięcie kwasu, nie tylko w celu powiększenia ust, ale, również wymodelowania i nawilżenia. Dzięki kwasowi hialuronowemu możliwe jest poprawienie konturu ust, ich wypełnienie, podciągnięcie oraz wywinięcie. Pożądany rezultat zależy od techniki jaką został przeprowadzony zabieg.

Jak wygląda zabieg powiększania ust

Pierwszym obligatoryjnym etapem jest demakijaż i dezynfekcja okolic ust. Pozwala to na sterylne wprowadzenie kwasu w tkanki skórne. Następnie, konieczne jest znieczulenie okolic poddanych późniejszemu ostrzykiwaniu. Aplikację kwasu można przeprowadzi przy wykorzystaniu różnych technik. Najczęściej następuje to poprzez wstrzyknięcie liniowe ampułek z kwasem hialuronowym. Na popularności zyskuje, także metoda mikro-droplet, rozpowszechniona przez dermatologa Kim Kardashian. Polega ona na gęstym aplikowaniu małych depozytów preparatu na obszarze ust. Dozwolone są, również techniki hybrydowe, które pozwalają na uzyskanie zadowalającego rezultatu, dzięki różnorodności efektów jakie możemy dzięki nim uzyskać. Substancja jest wprowadzana przy użyciu kaniuli, czyli długiej rurki ze stępioną końcówką lub zwykłej igły. Na koniec należy wykonać delikatny masaż ust.

Co należy robić po zabiegu i jak długo utrzymuje się efekt

Okres po zabiegu powinien być czasem, w którym usta dochodzą do siebie i asymilują z naturalnym środowiskiem. Wskazane jest, więc ich chłodzenie oraz nie narażanie na czynniki zewnętrzne. Usta powinny pozostać saute przez dłuższy czas, dlatego używanie szminek i błyszczyków lepiej odłożyć na później. Ważny jest, również umiar w uprawianiu aktywności fizycznej, korzystania z usług basenu, sauny i siłowni. Ustosunkowanie się do wymienionych zasad, chroni przed wystąpieniem powikłań oraz pozwoli na szybszy powrót do kondycji sprzed zabiegu. Rezultat uzyskany po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego jest stanem ciągłym. Nie ma, więc potrzeby jego permamentnego powtarzania lub poprawiania istniejącego efektu. Jedynym odstępstwem od reguły jest korekta kącików ust, która wymaga powtórzenia tej czynności dla utrzymania pożądanego wyglądu okolicy warg. Wszystko, jednak zależy od wyjściowego stanu ust i oczekiwań wobec zabiegu, nie ma, więc przeciwwskazań, aby taki zabieg został dokonany ponownie w przyszłości.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram