Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Matemblewo

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Matemblewo

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Matemblewo natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 4,7 km czyli 12 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Matemblewo

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym od wielu lat cieszy się zarówno ogromnym zainteresowaniem jak i powodzeniem wśród klientek klinik zajmujących się medycyną estetyczną. Jest to spowodowane między innymi tym, że odpowiednio przeprowadzona procedura nie tylko pozwala na uwydatnienie ust lub nadanie im wymarzonego konturu, ale również zagwarantuje im należyty poziom nawilżenia.

Jak przebiega zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym?

Zabieg powiększania ust polega na podskórnym podaniu substancji wypełniającej w postaci kwasu hialuronowego. Należy mieć na uwadze, że procedura powinna być przeprowadzona wyłącznie przez specjalistyczny i certyfikowany personel zajmujący się medycyną estetyczną. Warto pamiętać również o tym, że zabieg można przeprowadzić jedynie u zdrowej osoby powyżej 18 roku życia.

Ile czasu zajmuje przeprowadzenie zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym?

Cały zabiegu zazwyczaj trwa od 15 do 30 minut. Warto podkreślić, że nie wymaga podejmowania jakichkolwiek czynności w ramach przygotowania. Zaleca się przeprowadzenie specjalistycznej konsultacji poprzedzającej zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym. Ma ona na celu zebranie szczegółowego wywiadu medycznego. Następnie pacjentka zostaje poddana ocenie twarzy w spoczynku oraz w trakcie mimiki. Wspomnianą ocenę powinien przeprowadzić  lekarz posiadający specjalizację z zakresu medycyny estetycznej. W trakcie wizyty zostają omówione wszelkie możliwości związane z modelowaniem ust oraz oczekiwania pacjentki. Po doprecyzowaniu szczegółów i wyjaśnieniu ewentualnych wątpliwości należy poinformować pacjentkę o możliwości wystąpienia powikłań w związku z zaplanowanym zabiegiem. Następnie lekarz przechodzi do wykonania zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym.

Czy powiększanie ust kwasem hialuronowym jest zabiegiem bolesnym?

Procedurze powiększania uta za pomocą kwasu hialuronowego może towarzyszyć lekka bolesność. Dlatego też w celu zmniejszenia ewentualnego dyskomfortu związanego z jego wprowadzaniem zarówno skóra jak i błona śluzowa ust zostają poddane znieczuleniu miejscowemu. W tym celu wykorzystuje się maść właśnie o takim działaniu. W sytuacji, gdy pacjentka ma bardzo niską odporności na ból istnieje możliwość zastosowania znieczulenia dentystycznego.

 

 

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu powiększania ust kwasem hialurownowymZabieg powiększania ust posiada wysoki profil bezpieczeństwa. Jednak mimo tego faktu posiada również przeciwwskazania do jego wykonania. Najistotniejsze z nich to:

  • infekcja w postaci opryszczki, przeziębienie lub zakażenie dróg moczowych
  • niezakończone leczenie stomatologiczne
  • nieustabilizowana cukrzyca lub nadciśnienie tętnicze
  • aktywna choroba onkologiczna
  • ciąża oraz okres laktacji
  • choroby związane z zaburzeniem krzepliwości krwi.

Jak zachowywać się po zabiegu powiększenia usta kwasem hialuronowym?

Naturalną reakcją organizmu na wprowadzenie kwasu hialuronowego jest wystąpienie obrzęku. Jest on rezultatem  podrażnienia tkanek i efektem działania podanej substancji. W celu jego minimalizacji po zabiegu można zastosować zimne okłady. 24 godziny po przeprowadzonym zabiegu można wykonać normalny makijaż ust.Natomiast w ciągu pierwszej doby po zabiegu nie zaleca się:

  • lotów samolotem
  • podejmowania aktywności fizycznych
  • spożywania alkoholu
  • palenia papierosów.

 

 

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram