EMS w Gdańsku

Zadbaj o siebie

Informacje o zabiegu

EMS SLIM BEAUTY to wyjątkowe i innowacyjne urządzenie przeznaczone do modelowania sylwetki. Spala tłuszcz i przyczynia się do budowy mięśni. W niezwykle bezpieczny i nieinwazyjny sposób liftinguje pośladki, pomaga wyrzeźbić brzuch i wyszczupla talię. Jest jedynym na świecie urządzeniem, który posiada takie funkcje. Jego działanie opracowane zostało przez zespół wybitnych badaczy i ekspertów z branży beauty. Wieloletnia praca i zgromadzone doświadczenie pozwoliły wypuścić na rynek EMS, który dzięki nowoczesnym zastosowaniom przemieni Twoje ciało w piękną rzeźbę. Swoje działanie opiera na zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności. Jedna sesja, trwająca 30 minut daje efekt porównywalny do zrobienia około 20 000 brzuszków lub przysiadów.
Jeżeli marzysz o pięknie wymodelowanym ciele, zgrabnej sylwetce i szczupłej talii to zabieg EMS SLIM BEAUTY jest właśnie dla Ciebie.

Podstawowe informacje o zabiegu EMS MUSCLE w Gdańsku

Czas trwania 30 min.
Cena (zobacz nasz cennik) od 200 zł
Znieczulenie Brak
Rekonwalescencja Niewymagana
Sugerowana ilość serii Od 6 do 10

Na czym polega zabieg?

EMS to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o osobach borykających się z nadmierną tkanką tłuszczową ciężką do usunięcia naturalnymi metodami. Na rynku beauty jest nowością i cieszy się coraz większą popularnością. Jest to jedyny zabieg, który w nieinwazyjny i bezpieczny sposób wspomaga pracę mięśni, wykonuje lifting pośladków, zwiększając ich jędrność oraz muskulaturę, wyszczupla talię i rzeźbi brzuch.
Innowacyjne działanie, jakie zapewnia zabieg EMS to zdecydowanie zasługa zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności – HIFEM (High – Intesity – Focused – Eletromagnetic). Podczas jednej sesji wywołanych jest około 20 000 intensywnych skurczów mięśni – tak zwanych skurczów supermaksymalnych. Taki efekt jest nie do osiągnięcia podczas samodzielnego treningu na siłowni, w domu czy nawet z trenerem personalnym.
Podczas zabiegu dochodzi do dostarczenia mięśniom odpowiedniej ilości energii, by wywołać skurcze. Takie zjawisko prowadzi do ponadmaksymalnej lipolizy i nagromadzenia się wolnych kwasów tłuszczowych (FFA) w komórkach tłuszczowych, co z kolei prowadzi do ich nadmiernego przemieszczania się i apoptozy, – czyli zaprogramowanej likwidacji zbędnych komórek tłuszczowych. Martwe komórki tłuszczowe w sposób nieinwazyjny i naturalny zostają wydalane z organizmu. Natomiast tkanka mięśniowa rozpoczyna przebudowę swojej struktury na skutek ponadmaksymalnych skurczów. Wytwarzają się nowe włókna mięśniowe i zwiększa się ich gęstość oraz objętość, czego efektem jest ich większa widoczność, rozmiar i napiętość.

Wskazania do wykonania zabiegu EMS
Zabieg z wykorzystaniem technologii HIFEM jest nieinwazyjny, bezpieczny i całkowicie bezbolesny. Cała procedura nie trwa długo i nie wymaga szczególnych przygotowań. Wykonany może być praktycznie u każdej osoby, która nie zmaga się z poważnymi chorobami lub schorzeniami uniemożliwiającymi jego wykonanie. Wskazaniami do zabiegu mogą być takie czynniki, jak:
– płaskie, słabo ukształtowane pośladki,
– wiotkie, opadające pośladki,
– nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, talii i pośladków,
– nieumięśniony i wiotczejący brzuch oraz talia,
– rozstęp mięśni prostych brzucha po ciąży i porodzie – rozejście kresy białej,
– nieregularna powierzchnia brzucha i pośladków po przebytej liposukcji,
– kurczące się oraz osłabiające mięśnie – związane z wiekiem,
– słabe i niewzmocnione mięśnie – przygotowanie do treningów.
Jak zabieg EMS działa na mięśnie?
W trakcie jednej 30 minutowej sesji zaawansowana technologia HIFEM wytwarza energię wywołującą ponad 20 000 mocno intensywnych skurczów mięśni (skurczów supermaksymalnych). Taki efekt jest nie do osiągnięcia podczas tradycyjnej aktywności fizycznej, nie tylko z powodu ich rekordowej liczby, ale i wielokrotnie dłuższego trwania poszczególnych skurczów. Dzięki temu tkanka tłuszczowa zmienia swoją strukturę i wytwarza nowe włókna mięśniowe oraz zwiększa gęstość i ich objętość, co przyczynia się do lepszej widoczności mięśni oraz ich napiętości.
Jak zabieg EMS działa na tkankę tłuszczową?
Mięśnie, aby wywołać skurcze potrzebują określonej ilości energii. Podczas zabiegu EMS mózg dostaje informację o maksymalnej dawce niezbędnej energii do stymulacji mięśni, dzięki czemu pobudzane są one do rozbudowy. Jednocześnie z powodu zwiększonego przepływu krwi w tkance tłuszczowej dochodzi do procesu nagromadzenia się wolnych kwasów tłuszczowych (FFA), których nadmierna ilość powoduje rozpad komórek tłuszczowych – naturalnie wydalanych przez organizm.

Przeciwwskazania do zabiegu

Pomimo, że zabieg z wykorzystaniem technologii EMS MUSCLE jest bezpieczny i nieinwazyjny to istnieje kilka przeciwwskazań, które uniemożliwiają jego wykonanie u niektórych osób. Przeciwwskazaniami takimi są:

 • ciąża i okres karmienia piersią,
 • choroby nowotworowe o różnym nasileniu,
 • posiadanie metalowych implantów, głównie tych znajdujących się w okolicy miejsc zabiegowych,
 • posiadanie rozrusznika serca i innych urządzeń elektrycznych,
 • zaaplikowana wkładka domaciczna (miedziana spirala),
 • niewydolność płuc,
 • niektóre choroby serca,
 • okres miesiączki,
 • kolczyki oraz inna biżuteria znajdująca się w okolicach miejsc zabiegowych,
 • choroby psychiczne,
 • epilepsja,
 • silne stany zapalne,
 • infekcje skóry – głównie w miejscach zabiegowych,
 • łuszczyca.

Jak postępować po zabiegu

Jak przygotować się do zabiegu EMS Beauty Slim?

Procedura zabiegowa wykorzystująca zaawansowaną technologię EMS nie jest skomplikowana i nie wymaga od pacjenta szczególnych przygotowań. Na zabieg należy zgłosić się stosunkowo wcześniej by wypełnić kartę informacyjną oraz odbyć wizytę kwalifikacyjną, na której przeprowadzany jest specjalistyczny wywiad dotyczący stanu zdrowia Klienta, by wyeliminować ewentualne przeciwwskazania do wykonania zbiegu.
W dzień zabiegu najlepiej ubrać się w wygodną i luźną odzież, której nie będzie trzeba ściągać (np. legginsy), gdyż miejsca zabiegowe będą łatwo dostępne. Na przynajmniej tydzień przed zabiegiem odstawić wszelkie leki zapalne i unikać nadmiernej ekspozycji na słońce. Wszelkie stany zapalne i otwarte rany na skórze w miejscach, które mają zostać poddane zabiegowi należy wyleczyć.
Postępowanie po zabiegu
Postępowanie pozabiegowe w przypadku zabiegu EMS jest nieskomplikowane i niewymagające. Po ukończonej 30 minutowej sesji pacjent bez problemu i żadnych obaw może wrócić do wykonywania codziennych czynności. Zabieg jest nieinwazyjny i bezbolesny oraz nie powoduje żadnego dyskomfortu, dlatego tez nie jest wymagany okres rekonwalescencji i pacjent może wykonywać wszystkie czynności, które wykonywał dotychczas. Zalecany jest jedynie zdrowy tryb życia i zbilansowana dieta.

Efekty zabiegu

Ze względu na innowacyjne działanie i zastosowanie najnowocześniejszych technologii zabieg EMS jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów redukujących zbędną tkankę tłuszczową przy jednoczesnym budowaniu mięśni. Żadna inna maszyna tego nie potrafi i żaden inny zabieg nie przyniesie tak spektakularnych efektów jak 30 minutowa sesja EMS. Efekty, jakie można zaobserwować już po jednym zabiegu, to:
– uniesione pośladki,
– lifting pośladków – są ujędrnione, wygładzone i nieco większe,
– wzmocnione mięśnie brzucha, pośladków oraz talii,
– redukcja rozstępów prostych,
– pomoc w wzmocnieniu mięśni brzucha po porodzie,
– wyszczuplona i wysmuklona talia,
– napięte oraz ujędrnione mięśnie brzucha,
– maksymalna redukcja tkanki tłuszczowej z brzucha, talii, ud i pośladków,
– utrata tłuszczu podskórnego w okolicach brzucha i jednocześnie zwiększona masa mięśniowa,
– wygładzony i napięty brzuch,
– ukształtowane mięśnie brzucha, talii i pośladków

Zalet, jakie wynikają z poddania się zabiegowi EMS jest mnóstwo. Możesz w szybki i prosty sposób pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej i jednocześnie wymodelować ciało. Tego jeszcze nie było! Krótki czas trwania zabiegu, bezbolesność, bezpieczeństwo i nieinwazyjny przebieg to główne zalety całej procedury, która odmieni Twoje ciało i życie.
Dlaczego zatem warto skorzystać z innowacyjnej technologii zabiegu EMS?
Ujędrnia oraz wyszczupla pośladki nadając im efekt liftingu
EMS to jedyna taka maszyna na świecie, która w bezbolesny i nieinwazyjny sposób wykonuje lifting pośladków, nadając im jędrność, mięsnie i muskulaturę jednocześnie wyszczuplając talię i rzeźbiąc brzuch.
Wzmacnia osłabione mięśnie każdej partii ciała
Pacjenci borykający się z osłabionymi mięśniami nie są w stanie umiejętnie ich wzmocnić poprzez trening fizyczny. Zabieg EMS to innowacyjna technologia, która pozwala na uzyskanie spektakularnych rezultatów i odpowiednio długie ich utrzymanie. Dzięki technologii HIFEM mięśnie zostają wzmocnione i przygotowane do późniejszych, samodzielnych aktywności.
Redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej
Podczas zabiegu dochodzi do powstania procesu lipolizy. Mięśnie zostają skurczone do maksymalnego poziomu i do mózgu dostarczana jest informacja o ilości potrzebnej energii. Taki stan wywołuje silną reakcję uwolnienia energii oraz ponadmaksymalną lipolizę komórek.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram