Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Centrum

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Centrum

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Centrum natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 2,9 km czyli 7 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Centrum

Wokół powiększania ust narosło wiele stereotypów i uprzedzeń, z którymi nowoczesna medycyna estetyczna od lat skutecznie się rozprawia. W tym duchu odpowiadamy na pytanie — czy powiększanie ust kwasem hialuronowym naprawdę jest takie bolesne?

Na czym polega powiększanie ust kwasem hialuronowym?

Wiele kobiet marzy o zmysłowych i pełnych wargach. Często jednak natura nie idzie w patrze z naszymi pragnieniami. Nowoczesna medycyna kosmetyczna jest w stanie poprawić niemal wszystkie niedociągnięcia i sprawić, że niemal każde usta staną się piękne i pełne. Panuje jednak powszechne przekonanie, że powiększanie ust jest nie tylko trudnym i kosztownym, ale także niesamowicie bolesnym. To właśnie ze strachu przed bólem najczęściej rezygnujemy z zabiegów medycyny estetycznej. Powiększanie ust kwasem hialuronowym nie jest wyjątkiem. Na czym polega ten zabieg i czy naprawdę należy się go obawiać?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że kwas hialuronowy występuje naturalnie w organizmie każdego człowieka i używany jest w medycynie, nie tylko estetycznej, od lat. Sam zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym sprawia, że są one bardziej nawilżone i sprężyste. Zabieg trwa krótko i chociaż musi być regularnie powtarzany, przynosi wyraźne i zadowalające efekty u większości kobiet. Wstrzykiwany kwas hialuronowy ma postać żelu, dlatego mamy pełną kontrolę nad tym, jak bardzo nasze usta zostaną nawilżone.

Czy powiększanie ust boli?

Przede wszystkim należy wziąć pod uwagę fakt, że odczuwania bólu jest bardzo subiektywnym doznaniem. To, co dla jednej osoby będzie jedynie lekkim dyskomfortem, dla innej może okazać się doznaniem nie do przeskoczenia. Właśnie dlatego opinie o zabiegach, które możemy znaleźć na różnych forach internetowych, są bardzo subiektywne i nie należy się nimi sugerować.

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest jednym z najmniej bolesnych zabiegów w medycynie estetycznej. Musi być on jednak wykonany w odpowiednich warunkach, przez doświadczonych i kompetentnych lekarzy medycyny estetycznej. Dlatego jednym z najważniejszych kryteriów, którymi powinniśmy się kierować, jest znalezienie odpowiedniego salonu. Tak jak w przypadku właściwie wszystkich zabiegów, ich przebieg oraz efekty zależne są w dużej mierze od talentu i doświadczenia wykonującego je lekarza.

Powinniśmy mieć świadomość tego, że zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym wykonany w prawidłowy sposób w ogóle nie ma prawa być bolesny. Jeszcze przed zabiegiem nasze usta zostaną znieczulone specjalnym kremem. Jeżeli jednak to nie wystarczy, ponieważ pacjent ma niski próg bólu lub po prostu nie czuje się komfortowo, lekarz ma możliwość zastosowania dodatkowego znieczulenia nasiękowego.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym — czy warto?

Stosowanie zastrzyków z kwasu hialuronowego jest nie tylko bezbolesne, ale także wyjątkowo skuteczne. Poddane zabiegowi usta są bardziej nawilżone i sprężyste. Mamy także pełną kontrolę nad skalą ich powiększenia. Chociaż zabieg należy powtarzać nie ma żadnych powodów, żeby się go bać, a wszelkie stereotypu o ogromnym bólu można śmiało włożyć między bajki.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram