Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Zaspa

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Zaspa

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Zaspae natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 6,9 km czyli 13 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Zaspa

Jednym z najważniejszych atrybutów kobiecości są zadbane, pełne usta. Niestety, niewiele kobiet jest zadowolonych z wyglądu swoich ust – często są one po prostu zbyt małe i wąskie. Dlatego też stale rośnie zainteresowanie zabiegami medycyny estetycznej, które pozwalają uzyskać efekt pięknych, pełnych ust na długi czas.

Medycyna estetyczna – tak, czy nie?

Wokół zabiegów medycyny estetycznej urosło niestety wiele krzywdzących mitów. W dużej mierze jest to zasługą niektórych celebrytek, które lubią przesadzić z ilością zabiegów. Niektóre kobiety obawiają się, że korzystanie z medycyny estetycznej sprawi, że uzyskają nienaturalny wygląd. Nic bardziej mylnego! Dla doświadczonych lekarzy i kosmetologów priorytetem jest, aby twarz po zabiegach wyglądała naturalnie, a efekty w pełni zadowoliły klienta. Dzięki innowacyjnym technologiom, współczesna medycyna estetyczna pozwala kobietom pozbyć się szpeczących niedoskonałości, a także dłużej cieszyć się piękną i młodą skórą.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym- czy to dobra metoda?

Do najczęściej wybieranych przez klientki metod powiększania ust należy wypełnienie kwasem hialuronowym. To naturalny i bezpieczny składnik, który znajduje zastosowanie także w wielu kosmetykach. Nic dziwnego, ponieważ charakteryzuje się wieloma korzystnymi właściwościami dla skóry – przede wszystkim, chroni przed wysychaniem i skutecznie nawilża, zapobiega wiotczeniu skóry oraz zwalcza wolne rodniki, które są odpowiedzialne za starzenie się i powstawanie zmarszczek. Kwas hialuronowy chroni także przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne lub niskie temperatury.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym daje niemalże natychmiastowy efekt – nie ma mowy o długiej rekonwalescencji, która jest koniecznością w przypadku niektórych bardziej inwazyjnych zabiegów. Usta są pełniejsze, a efekty utrzymują się przez mniej więcej 6-8 miesięcy.

Podczas zabiegu lekarz może, w zależności od preferencji klienta, równomiernie powiększyć całe usta lub tylko dolną /górną wargę. Może także wyrównać asymetrię, poprawić kształt ust lub podnieść kąciki. Kluczowe jest tutaj doświadczenie, umiejętności oraz kwalifikacje osoby wykonującej zabieg. Dlatego też tak ważne jest, aby wybierać wyłącznie profesjonalne kliniki, które mogą pochwalić się renomą i uznaniem swoich klientów.

Kto może skorzystać z zabiegu?

Klientami salonów medycyny estetycznej częściej są kobiety, jednak powiększanie ust kwasem hialuronowym to zabieg odpowiedni także dla mężczyzn, którzy pragną poprawić swój wygląd!

Istnieje kilka przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Nie powinny korzystać z niego:

  • kobiety w ciąży lub karmiące piersią
  • osoby mające skłonność do powstawania blizn
  • osoby z nadwrażliwością na kwas hialuronowy
  • osoby mające opryszczkę lub inne zmiany skórne typu zapalnego w okolicach ust
  • osoby będące w trakcie antybiotykoterapii.

Powiększanie ust kwasem hialuronowym to bezpieczna metoda, która przynosi naturalny i długotrwały efekt. Stanowi świetne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby poprawić wygląd swoich ust i poczuć się dzięki temu pewniej, a także atrakcyjniej!

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram