Powiększanie ust kwasem hialuronowym Gdańsk Orunia Górna Dolna

Zadbaj o siebie

Informacje o powiększaniu ust kwasem hialuronowym Gdańsk Orunia Górna Dolna

Niestety nie posiadamy gabinetu w dzielnicy Gdańsk Orunia Górna Dolna natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 3,9 km czyli 10 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w Gdańsku zapraszamy do wizyty.

Zabieg powiększania ust w dzielnicy Gdańsk Orunia Górna Dolna

Powiększanie i modelowanie ust przy pomocy preparatów zawierających kwas hialuronowy to jeden z najczęściej wykonywanych zabiegów medycyny estetycznej. Dobrze wykonana procedura powiększa, uwydatnia oraz nawilża wargi. Daje to klientce poczucie dużej atrakcyjności i pewności siebie. Czy zabieg wykorzystujący preparaty z kwasem hialuronowym na pewno jest bezpieczny? Trzeba pamiętać, że praktycznie każde działanie może nieść za sobą powikłania. Do zabiegu powiększania ust istnieją również przeciwwskazania.

Kwas hialuronowy- czy jest bezpieczny?

Powiększanie ust wykonuje się przy pomocy preparatów bazujących na kwasie hialuronowym. Jest to substancja naturalna dla organizmu ludzkiego. Dzięki wykorzystaniu związku chemicznego, będącego w pełni fizjologicznym rozwiązaniem, reakcje alergiczne występują rzadko. Tkanka łączna człowieka produkuje duże ilości kwasu hialuronowego. Występuje on między innymi w stawach i skórze. Właściwością kwasu hialuronowego jest wiązanie dużej ilości wody w tkance. Dzięki temu zabieg zapewnia jędrność, sprężystość, nawilżenie i powiększenie ust. Kwas hialuronowy jest bardzo powszechnie wykorzystywany w medycynie. Stosuje się go w ortopedii, laryngologii, okulistyce i oczywiście przy zabiegach estetycznych. W związku z naturalnym pochodzeniem substancji organizm ludzki wytwarza enzymy usuwające kwas hialuronowy. Efekt powiększenia nie występuje do końca życia. Należy powtarzać zabieg, żeby utrzymać pożądane rezultaty. Preparat zawierający kwas hialuronowy podaje się za pomocą cienkiej igły. Ten sposób podania umożliwia cofnięcie ewentualnych efektów, gdyby okazały się niezadowalające. O bezpieczeństwie preparatów kwasu hialuronowego świadczy ilość wykonywanych procedur, w których wykorzystuje się tę substancję.

Czy powiększanie ust kwasem hialuronowym boli?

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, tak aby klientki nie odczuły dużego dyskomfortu. Cała procedura trwa od 15 do 30 minut. W razie dużej wrażliwości istnieje możliwość zastosowania znieczulenia dentystycznego.

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu?

Każdy zabieg ma swoje przeciwwskazania. Jeżeli którakolwiek pozycja na liście dotyczy klienta, należy poinformować osobę wykonującą zabieg. W grę wchodzi bezpieczeństwo. Na wizycie konsultacyjnej przeprowadzany jest wywiad. Podczas rozmowy omawiane są przeciwwskazania, należą do nich:

  • ciąża
  • karmienie piersią
  • Jakakolwiek infekcja tocząca się w organizmie (łącznie z infekcją gardła, dróg moczowych itp.)
  • aktywna forma opryszczki
  • nadwrażliwość na preparaty z kwasem hialuronowym
  • leczenie stomatologiczne, które odbywa się w tym samym czasie
  • przyjmowanie antybiotyku
  • zaburzenia krzepnięcia krwi
  • Niewyrównane nadciśnienie tętnicze
  • Źle kontrolowana cukrzyca

Choroba Hashimoto tarczycy może, ale nie musi dyskwalifikować pacjentki do zabiegu. Gdy zapalenie jest ustabilizowane, poziomy hormonów w normie, a ilość przeciwciał niska wykonuje się zabieg powiększania ust. Należy mieć na uwadze, że podczas zaostrzenia choroby Hashimoto może dojść do opuchnięcia ust. W razie pytań pracownicy chętnie udzielą odpowiedzi.

Czy mogą wystąpić powikłania po zabiegu?

Każde skuteczne działanie niesie ryzyko powikłań. W przypadku tego zabiegu nadmierne powiększenie ust może spowodować ból, zasinienie, zaburzenia czucia w okolicy warg. Po wystąpieniu niepokojących symptomów należy szybko zgłosić się do osoby przeprowadzającej zabieg. Pomoc polegająca na zlikwidowaniu wcześniej podanego kwasu spowoduje ustąpienie objawów. Gdy klient będzie zwlekał, może wystąpić martwica tkanek w okolicy zabiegu.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram