fbpx

Czym charakteryzują się dzisiejsze zabiegi kosmetyczne?

Trendy w leczeniu pojawiają się i znikają wraz z postępem naukowym, medycznym i technologicznym umożliwiającym postęp przez cały czas. Niezależnie od tego, czy są to nieinwazyjne „poprawki”, czy też urządzenia, które dostarczają więcej, niektórzy z najlepszych estetyków w Wielkiej Brytanii komentują nowe trendy leczenia przewidywane przez BABTAC (British Association of Beauty Therapy and Cosmetology).

Jako główna brytyjska organizacja członkowska ds. Urody, ubezpieczyciel, firma non-profit od ponad 40 lat pracuje nad podniesieniem standardów branży kosmetycznej, lobbowaniem na rzecz zmian oraz raportowaniem trendów i problemów w celu zapewnienia ciągłego dobrobytu i profesjonalnych standardów wśród konsumentów.

Naturalne rezultaty są najważniejsze

Naturalnie wyglądające „poprawki” mogą brzmieć jak sprzeczność, ale tego właśnie szuka coraz więcej z nas – chodzi o ulepszenie, a nie modyfikację. Zaawansowana ekspertka od lasera i skóry Debbie Thomas mówi, że jeśli chodzi o odmładzanie skóry, naturalny wygląd można uzyskać za pomocą laserów zamiast zastrzyków redukujących zmarszczki (takich jak Botox). „Utrzymują skórę w doskonałej kondycji, wzmacniają wszystko, od kolagenu do jasności, jednocześnie eliminując widoczne niedoskonałości, takie jak pigmentacja, czerwone żyły i stan zapalny skóry. Zabiegi te nie wymagają też żadnego czasu regeneracji, z którego korzystają pacjenci bardziej inwazyjnych metod, więc może to być mniej oczywiste podejście, które zapewni bardziej zrównoważoną i zdrowo wyglądającą skórę ”.

Dr Tracy Mountford, dyrektor medyczny The Cosmetic Skin Clinic mówi, że nowym trendem jest promowanie zabiegów wzmacniających naturalny kolagen, który występuje w ludzkiej skórze. „Wzrasta świadomość korzyści z zabiegów regenerujących kolagen, takich jak Ultherapy (niechirurgiczny zabieg podnoszenia i napinania skóry), szczególnie wśród konsumentów w wieku 29-45 lat, którzy stanowią 70 procent wszystkich pacjentów z Ultherapy. Ta doświadczona zabiegami estetycznymi część interesantów dostrzegła korzyści płynące z inwestowania w odnowę kolagenu w celu uzyskania lepszej skóry w dłuższej perspektywie i stosuje ją jako metodę zapobiegawczą. Ten nieinwazyjny zabieg pozwala skórze na naturalny lifting i napięcie, dzięki czemu pacjenci mogą uzyskać bardziej wyraźną linię żuchwy lub naturalny wygląd brwi. Przewiduję, że będzie to trend rosnący w 2020 roku ”.

Mieszanie różnych zabiegów dla lepszych rezultatów

Po co przeprowadzać jedno leczenie, skoro możesz mieć dwa lub trzy jednocześnie? „W tym roku wprowadziłem dwa nowe zabiegi, które obejmowały różne sposoby uzyskania najlepszych rezultatów, i zamierzam zrobić to samo w przyszłym roku”, donosi znana kosmetyczka dr Sophie ShotterSą popularne wśród moich pacjentów, ponieważ przewyższają oczekiwania, które lubię konfrontować za każdym razem. Twarze z częstotliwością radiową i mikroigłowaniem za pomocą laserów, lub w przypadku bardziej oszczędnych opcji, hydrofacials i zabiegi odmładzające; dzięki otwartemu podejściu pacjentów umożliwiają skorzystanie z kilku mniej inwazyjnych opcji równocześnie. Oznacza to, że praktykujący nie zawsze muszą wybierać najbardziej inwazyjną drogę odnowy swojego ciała, aby cieszyć się intensywnymi rezultatami.

Zabiegi umożliwiające odnowienie całego ciała

Zabiegi na całe ciało mają moc wprowadzania do życia pacjentów niezwykłej metamorfozy. Dr Preema Vig, zaawansowany lekarz estetyczny, właśnie uruchomiła klinikę, obejmującą zabiegi CoolSculpting (wiodący nieinwazyjny zabieg redukcji tkanki tłuszczowej); EMSculpt (zabieg modelujący sylwetkę, który pomaga budować mięśnie); Venus Legacy (technologia modelowania sylwetki, która tonuje i napina); Intraceuticals Oxygen Body (zabieg na skórę, który podaje serum w połączeniu z tlenem); oraz EndyMed (zabieg odmładzający skórę, łączący wykorzystanie technologii mikroskopijnych igieł i skoncentrowaną częstotliwość radiową). Podobnie większa ilość salonów niedawno dodała do swojego menu ukierunkowane zabiegi na ciało, a coraz częściej spotykanem standardem staje się wprowadzenie Le Shape, czyli laserowego zabiegu do niechirurgicznej liposukcji. „Myślę, że ten trend tonowania mięśni w klinice w celu uzupełnienia redukcji tłuszczu będzie kontynuowany do 2023 r., Podobnie jak w przypadku wprowadzenia EmSculpt w tym roku”, kontynuuje dr Shotter. „Zobaczymy, jak nowy CoolTone trafi do klinik, a twórcy znanego zabiegu zamrażania tłuszczu, CoolSculpting, uruchomią platformę kondycjonującą mięśnie w 2020 r. Uzupełnią CoolSculpting, hamując przerost mięśni po zmniejszeniu masy tłuszczowej o CoolSculpting.”

Naprawa ciała technikami spa

Dawno minęły czasy, kiedy uzdrowiska istniały po to, aby nałożyć maseczkę na twarz i położyć się w puszystych kapciach na wygodnym łóżku do masażu. Spa coraz częściej wprowadza zabiegi estetyczne w swoim menu usług. „Naprawdę wierzę, że w wellness chodzi o dobre samopoczucie w środku i na zewnątrz, więc jeśli estetyczne leczenie może dać ci pewność, że poradzisz sobie ze światem, to nie bój się go ”, mówi Sara Young, założycielka The Aesthetics Collective, która oferuje usługi estetyczne w środowisku spa i współpracuje z takimi jak The Grove, Pennyhill Park i South Lodge. „Jest to koncepcja znacznie bardziej zgodna z rynkami spa w UE i Stanach Zjednoczonych, w których można rano udać się do spa, a po południu na klasyczny peeling chemiczny”.

Leave a Reply

slot server taiwan slot server singapore slot depo 10k slot luar negeri slot server thailand slot server taiwan slot server rusia slot via dana slot server thailand slot server thailand slot server luar slot server vietnam slot server mexico slot server kamboja idn live slot online slot thailand slot dana live draw hk