Skuteczna depilacja laserowa Gdańsk Zaspa

Zadbaj o siebie

Informacje o depilacji laserowej Gdańsk Zaspa

Co prawda nasz gabinet nie znajduje się w  dzielnicy Gdańsk Zaspa natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 6,9 km czyli 13 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania depilacj Gdańsku zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Zabieg depilacji laserowej Gdańsk Zaspa

Depilacja laserowa to skuteczny zabieg, przynoszący długotrwałe efekty. Rezultaty są świetne, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii. Lasery używane przy depilacji znacznie zmieniły się na przestrzeni lat. Dzisiejsze narzędzia działają o wiele lepiej od swoich poprzedników. Lasery stosowane przy zabiegu depilacji są dostosowywane do indywidualnych cech skóry każdego klienta. Trend do personalizowania różnych procedur jest bardzo popularny w kosmetologii i przynosi świetne rezultaty.

Dlaczego depilacja laserowa przynosi długotrwałe efekty?

Depilacja laserowa przynosi długotrwałe efekty, ponieważ niszczy cebulki. Inne zabiegi zazwyczaj usuwają jedynie długą część włosa. W rezultacie, po zastosowaniu klasycznej metody, z pozostawionej cebulki szybko odrasta reszta. Innym przykładem może być używanie plastrów z woskiem. Taka depilacja usuwa zarówno włosy, jak i cebulki. Efekty nie utrzymują się długo, ponieważ wosk jest nieprecyzyjny. Dobrze zastosowany laser, działa na 95% cebulek znajdujących się na obszarze przeprowadzanego zabiegu. Stąd też dopiero powtórzenie zabiegu około 5 razy gwarantuje pełną skuteczność.

W jaki sposób laser depiluje skórę?

Depilacja wykorzystuje energię, jaką przenosi wiązka lasera. Włosy zawierają barwnik nazywany melaniną. Jest to substancja naturalnie występująca w organizmie. Dzięki niej skóra i włosy mogą mieć ciemniejszy kolor. Struktury, które zawierają melaninę, łatwo absorbują energię lasera. Parametry użytej wiązki są dobierane w czasie wizyty konsultacyjnej. Wybór lasera przeprowadza się na podstawie koloru (fototypu) skóry klienta. Dzięki spersonalizowanej wiązce energia przekazywana cebulkom ma optymalną wartość. Dobranie odpowiednich parametrów zapobiega wystąpieniu skutków ubocznych i poprawia wydajność zabiegu. Laser trafia w cebulki zabarwione melaniną i niszczy je. Jedna sesja pozwala na zlikwidowanie 95% struktur. Pozostałe 5% włosów jest w nieodpowiedniej fazie wzrostu, co uniemożliwia zaabsorbowanie energii lasera. Zabieg zaleca się powtórzyć 4- 6 razy w odstępach 4-6 tygodni. Tak rozplanowane sesje depilacji laserowej skutkują długim efektem.

Czy podczas zabiegu odczuwalny jest ból?

Depilację laserową wykonuje się bez znieczulenia. Bodźce, które wywołuje zabieg, są bardzo indywidualne. Niektóre klientki odczuwają mrowienie i delikatne kłucie. Osoby wyjątkowo przeczulone mogą doświadczyć większego dyskomfortu. Czasami osoba przeprowadzająca zabieg stosuje żel chłodzący. Preparat zmniejsza negatywne odczucia podczas zabiegu. Depilacja laserowa jest uważana za komfortową, w porównaniu do innych sposobów usuwania owłosienia.

Czy po zastosowaniu lasera mogą wystąpić skutki uboczne?

Tak, jak każdy skuteczny zabieg, depilacja laserowa może spowodować wystąpienie skutków ubocznych. Optymalizacja wiązki względem indywidualnych cech klienta zmniejsza prawdopodobieństwo na ich wystąpienie. Do możliwych powikłań należą:

  • zmiany zabarwienia skóry w miejscach depilowanych
  • delikatne oparzenia- to zdarza się tylko w przypadku osób o wyjątkowo ciemnej karnacji

Mimo możliwych do wystąpienia skutków ubocznych, depilacja laserowa uchodzi za bardzo bezpieczny zabieg.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram