Skuteczna depilacja laserowa Gdańsk Zakoniczyn

Zadbaj o siebie

Informacje o depilacji laserowej Gdańsk Zakoniczyn

Co prawda nasz gabinet nie znajduje się w  dzielnicy Gdańsk Zakoniczyn natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 4,9 km czyli 11 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania depilacj Gdańsku zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Zabieg depilacji laserowej Gdańsk Zakoniczyn

Depilacja laserowa

…Czyli zbawienie dla tych, którym włoski odrastały już po dwóch dniach a sama depilacja wywoływała podrażnienia. Skuteczność tej metody jest niepodważalna. Już po kilku zabiegach, można na dobre pożegnać się z niechcianymi włoskami.

Depilację laserową wykonuje się w seriach. Podczas 4-5 zabiegów, usuwamy aż 95% włosków!

Pozostałe 5% to włoski, które były akurat  w fazie wzrostu. Mogą pojawić się one w ciągu roku od ostatniej wizyty. W takim wypadku można wykonać jeszcze jeden zabieg dodatkowy.

 

Pozostaje tylko pytanie: „jak przygotować się do  zabiegu?”

Działania, które powinniśmy podjąć przed takim zabiegiem, zależne są od stanu skóry,  koloru oraz jakości włosa, dlatego najlepiej skonsultować się ze specjalistą, który będzie wykonywał zabieg.

Jeżeli chcesz, aby depilacja była jak najskuteczniejsza, zanim pojawisz się w gabinecie zapoznaj  się z krótką listą  którą  przygotowaliśmy. Oto pięć  przykazań, które powinna zastosować każda osoba, decydująca się na taką formę depilacji:

 

 •   Przygotowania zaczynamy już pół roku przed zabiegiem – należy zrezygnować z kuracji doustnej retinoidami;
 •   Miesiąc przed planowanym zabiegiem należy zaprzestać używania tradycyjnych metod depilacji
 •   W tym czasie, zrezygnuj też z solarium oraz zabezpiecz skórę kremami z wysokim filtrem ( koniecznie w porze letniej)
 •   Trzy tygodnie przed zabiegiem zrezygnuj z maści z retinoidami. Należy również zrezygnować z leków światło uwrażliwiających czyli  fototoksyczne i fotoalergiczne.
 •   Nie stosuj samoopalaczy. W przypadku opalenizny, uzyskanej w ten sposób, depilacja jest możliwa dopiero po jej ustąpieniu.

Należy poinformować osobę wykonującą zabieg, o wszelkich przeciwwskazaniach przyjmowanych lekach lub podrażnieniach w  okolicach depilowanych partii ciała.

Czas trwania zabiegu jest zależny od tego, na jakiej partii ciała się skupiamy. Depilacja pach trwa do 20 minut , nóg około półtorej godziny, zaś na depilację bikini, musimy zarezerwować sobie  mniej więcej 30 minut.

Wiele osób, biorących pod uwagę zabieg depilacji laserowej, obawiają się bólu. Jest to kwestia indywidualna –  zależy od naszej kombinacji włosów, melaniny. Mówiąc prościej: im ciemniejsze i gęstsze włosy, tym ból będzie większy.

Należy również zwrócić uwagę na próg bólu – dla każdego jest inny.  Kobiety, które poddały się temu zabiegowi,  określają ból  jako pieczenie, szczypanie, porównują do wyrywania włosków pęsetą, a nawet depilacji depilatorem.

 

Po zabiegu…

…pojawia się obrzęk okołomieszkowy i lekkie podrażnienie. Obrzęk i zaczerwienienie ustępują  już po kilku godzinach, jednak u niektórych takie objawy mogą  trwać nawet kilka dni, dlatego po zabiegu należy unikać:

 

 •   Gorących kąpieli;
 •   Korzystania z sauny i basenu;
 •   Używania preparatów z zawartością alkoholu, spirytusu;
 •   Należy unikać różnego rodzaju  peelingów;
 •   Do trzech tygodni po zabiegu obowiązuje całkowity zakaz stosowania samoopalaczy, korzystania z solarium oraz tradycyjnego opalania.

 

Przeciwwskazaniem do wykonania depilacji laserowej jest:

 • Ciąża, karmienie piersią;
 • Opalenizna;
 • Choroba nowotworowa;
 • Opryszczka, zmiany wirusowe, bakteryjne w miejscu depilacji;
 • Bielactwo, łuszczyca, rybia łuska;
Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram