Skuteczna depilacja laserowa Gdańsk Siedlce

Zadbaj o siebie

Informacje o depilacji laserowej Gdańsk Siedlce

Co prawda nasz gabinet nie znajduje się w  dzielnicy Gdańsk Siedlce natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 3,3 km czyli 8 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania depilacj Gdańsku zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Zabieg depilacji laserowej Gdańsk Siedlce

Wiele osób decyduje się na usuwanie owłosienia za pomocą lasera. Główną zaletą jest uzyskanie efektu gładkiej skóry na lata. Takie rezultaty nie pojawiają się u każdego. Wyniki są zależne od indywidualnych cech organizmu poddanego depilacji laserowej. Grubość włosa i zawartość melaniny decydują o skuteczności podjętego zabiegu. Efekt całkowitego usunięcia owłosienia nie wystąpi po jednej depilacji laserowej. Zazwyczaj zaleca się wykonanie od 4 do 6 sesji. Usuwanie włosów tą metodą jest szczególnie dobrym rozwiązaniem dla osób borykających się z problemem podrażnień skóry po klasycznych sposobach depilacji. Kobiety często decydują się skorzystanie z lasera, ponieważ nie znoszą bólu odczuwanego przy korzystaniu z plastrów woskowych. Zabieg jest zalecany wszystkim, którzy nie mają przeciwwskazań i chcą efektu gładkiej, nieowłosionej skóry.

Jakie będą efekty po pierwszej sesji?

Pierwsze użycie lasera nie spowoduje usunięcia wszystkich włosów. Żeby efekt gładkiej skóry był trwały, należy wykonać kilka serii zabiegu. Ilość zalecanych powtórzeń jest różna, w zależności od cech klienta. Najłatwiej usuwane są włosy grube i ciemne. Ma to związek z właściwościami wykorzystywanego lasera. Im włos jest ciemniejszy, tym więcej zawiera melaniny (naturalnego barwnika). Pigment ma właściwości absorbujące energię, pochodzącą z wykorzystanej wiązki laserowej. Jeżeli włos jest ciemny, to zawiera dużo melaniny. Wysoka zawartość barwnika ułatwia przyjęcie energii i uszkodzenie struktury cebulki. Osoby posiadające jasne włosy, nie osiągną tak dobrych rezultatów. Częściej obserwowane jest tylko przerzedzenie. Posiadanie włosów siwych i rudych sprawia, że nie ma sensu stosowanie lasera do depilacji. Tak niska zawartość melaniny nie pozwoli na zniszczenie cebulek. W tym przypadku otrzymane rezultaty byłby bardzo mizerne. Po pierwszej depilacji laserowej, u osób kwalifikujących się do zabiegu, wyraźnie zmniejsza się ilość owłosienia.

Dlaczego nawet u osób z ciemnymi i grubymi włosami jedna sesja nie zapewnia gładkiej skóry?

Laser wykorzystywany podczas depilacji działa jedynie na włosy będące w fazie wzrostu. Szacuje się, że około 5% jest na etapie „uśpienia”. Włosy te, mogą w każdej chwili wyrosnąć. Dlatego niezbędne do osiągnięcia w pełni gładkiej skóry jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu.

Jakich efektów spodziewać się po kilku zabiegach?

Wykonanie kilku zabiegów daje długotrwały efekt gładkiej skóry. Ilość koniecznych do przeprowadzenia sesji jest różna, w zależności od indywidualnych cech klienta. Zazwyczaj zaleca się wykonanie od 4 do 6 zabiegów. Bardzo ważne jest wykonywanie zabiegów w odpowiednich odstępach czasowych. Optymalna przerwa między sesjami depilacji laserowej to od 4 do 6 tygodni. Nieprawdziwy jest pogląd, mówiący o wielu efektach ubocznych zabiegu. Najczęściej występuje lekkie zaczerwienienie skóry po pierwszej depilacji. Mogą wystąpić też delikatne przebarwienia okolicy, w której używany był laser. Objawy te znikają po kilku dniach. Krąży wiele mitów o częstych poparzeniach. Lasery wykorzystywane w nowoczesnych gabinetach są bardzo bezpieczne. Ryzyko oparzenia jest niewielkie.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram