Skuteczna depilacja laserowa Gdańsk Morena

Zadbaj o siebie

Informacje o depilacji laserowej Gdańsk Morena

Co prawda nasz gabinet nie znajduje się w  dzielnicy Gdańsk Morena natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 3,5 km czyli 8 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania depilacj Gdańsku zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Zabieg depilacji laserowej Gdańsk Morena

Każda kobieta dobrze zdaje sobie sprawę z tego, jak uciążliwym działaniem jest dbałość o systematyczne usuwanie zbędnego owłosienia. Jednym ze sposobów pozwalających na trwałe zmniejszenie bądź usunięcie włosków jest zabieg depilacji laserowej. Proceder ten zyskuje coraz więcej entuzjastów. Do zabiegu trzeba się odpowiednio się przygotować. Jakie czynności należy podjąć przed podjęciem określonego kroku?

 

Istotne przeszkody uniemożliwiające wykonanie zabiegu depilacji laserowej

 

Kobiety, które myślą o zabiegu depilacji laserowej muszą się do tego odpowiednio przygotować. Istotnym elementem jest sprawdzenie, czy nie ma przeciwwskazań w tym zakresie. Wśród czynników, które stanowią istotną przeszkodę do wykonania wskazanej czynności, wymienia się ciążę oraz obecność infekcji bakteryjnej, czy grzybiczej. Nie powinniśmy ryzykować również wtedy, gdy cierpimy na różnorakie choroby skóry.

 

Powstrzymujemy się przed przyjmowaniem preparatów zielarskich i innych środków uczulających

Gdy zamierzamy przeprowadzić zabieg depilacji laserowej, musimy wiedzieć o tym, że około 6 tygodnie przed określonym działaniem  trzeba zrezygnować z przyjmowania lekarstw wrażliwych na działanie światła. Co więcej, koniecznie rezygnujemy ze spożywania ziół. Trzeba uważać przede wszystkim na rumianek, skrzyp polny, a także dziurawiec. Ponadto, niekorzystne skutki przyniesie także przyjmowanie preparatów antydepresyjnych, czy też antybiotyków.

Czy stosowanie wosku i peelingów jest dozwolone przed zabiegiem depilacji laserowej?

Przed zabiegiem depilacji laserowej koniecznie trzeba się powstrzymać przed stosowaniem wosku przez co najmniej 4 tygodnie. Jedyną dopuszczalną metodą jest wykorzystywanie standardowej golarki. Inne techniki mogą przyczynić się do zniekształcenia cebulek włosów. Warto także pamiętać o tym, że nieodpowiednim działaniem jest również przeprowadzanie różnego rodzaju peelingów. Jest to element, który podrażnia skórę, a do takiego stanu nie można doprowadzić przed depilacją laserową. Niezbędne jest także zadbanie o odpowiedni stopień nawilżenia.

 

W dzień zabiegu pozbądź się włosków w tradycyjny sposób

 

Zabieg depilacji laserowej wymaga zastosowania maszynki do golenia bezpośrednio przed działaniem. Dokonując tej czynności, trzeba pamiętać o tym, żeby pozostawić owłosienie na małej powierzchni skóry. Jest to szczególnie istotne, gdy przeprowadzamy zabieg pierwszy raz. Dzięki temu specjalista będzie mógł prawidłowo ustawić parametry urządzenia. Nie wolno również używać balsamów oraz innych preparatów o podobnym charakterze. Skuteczność działania sprzętu jest większa, gdy skóra jest czysta.

 

Depilacja laserowa jest nowoczesną i innowacyjną metodą pozwalającą na pozbycie się zbędnego owłosienia. Warto zastanowić się nad określoną czynnością. Dzięki temu można uzyskać satysfakcjonujące efekty i zrezygnować z systematycznego oraz kłopotliwego usuwania zbędnego owłosienia. Jednakże trzeba się odpowiednio przygotować do podjęcia opisywanego kroku. Cierpliwość oraz uwzględnienie określonych aspektów przyniesie ogromną satysfakcję.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram