Skuteczna depilacja laserowa Gdańsk Matemblewo

Zadbaj o siebie

Informacje o depilacji laserowej Gdańsk Matemblewo

Co prawda nasz gabinet nie znajduje się w  dzielnicy Gdańsk Matemblewo natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 4,7 km czyli 12 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania depilacj Gdańsku zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Zabieg depilacji laserowej Gdańsk Matemblewo

Obecnie każdy bardzo dużą uwagę przywiązuje do tego, aby jego ciało miało na sobie jak najmniej włosów albo w ogóle było ich pozbawione. To też nic dziwnego, że bez depilacji nie wyobrażamy sobie życia. Metod jest oczywiście wiele. Najpuściejszą jest golenie, jednak niestety jest to najmniej trwała metoda, ponieważ już za 2-3 dni włosy pojawiają się na nowo. Dodatkowo golenie z reguły powoduje podrażnienie skóry oraz w wielu przypadkach różnego rodzaju skaleczenia. Aby więc pozbyć się raz na zawsze tych problemów warto jest się poddać depilacji laserowej. Jest to bowiem metoda bezbolesnego usuwania owłosienia, która w przeciwieństwie do wszystkich innych sposobów jest trwałą metodą osuwania owłosienia, a co za tym idzie po wykonaniu serii zabiegów depilacji laserowej włosy nie odrastają. Kolejnym atutem depilacji laserowej jest to, iż może być przeprowadzona praktycznie na każdej części skóry i to zarówno u kobiety jak i u mężczyzny. Niestety nie u wszystkich osób przeprowadzenie depilacji laserowej jest możliwe. Depilacji laserowej nie można przeprowadzić w następujących przypadkach:

  • choroba nowotworowa;
  • ciąża oraz karmienie piersią;
  • łuszczyca bądź bielactwo;
  • opalenizna;
  • opryszczka oraz zmiany wirusowe;
  • depilacja woskiem w ciągu czterech tygodni przed zabiegiem;
  • zażywanie leków oraz ziół światłouczulających.

Do zabiegu depilacji laserowej trzeba się jednak odpowiednio przygotować. Przede wszystkim bezpośrednio przed wykonaniem zabiegu należy zgolić włosy w miejscu, w którym zostanie przeprowadzona depilacja. Poza tym skóra nie może być podrażniona oraz przesuszona. To też należy stosować balsamy oraz kremy nawilżające, a także pić minimum 2 litry wody dziennie. Jeżeli planujemy depilację laserową to przez okres 2 miesięcy przed wykonaniem zabiegu nie można wyrywać włosów za pomocą pęsety, depilatora mechanicznego, a także przy użyciu wosku. Jedynie można je golić w tym czasie oraz przycinać. Dodatkowo na tydzień przed wykonaniem depilacji laserowej trzeba odstawić peelingi, a na 4 tygodnie kremy z witaminą C i A oraz kwasami owocowymi. Tak więc zabieg depilacji laserowej trzeba zaplanować odpowiednio dużo wcześniej, żeby zdążyć z wykonaniem wszystkich zaleceń.

Szczególną ostrożność należy również zachować bezpośrednio po przeprowadzeniu depilacji laserowej. Przede wszystkim jeśli depilacja była przeprowadzona na nogach lub w okolicach bikini to przez kilka dni zaleca się ubierać lekkie i zwiewne ubrania, które nie przylegają bezpośrednio do skóry. Poza tym przez 2 tygodnie po wykonaniu zabiegu zabronione jest opalanie się oraz należy stosować kremy z najwyższym filtrem. Przez kilka dni po depilacji laserowej może się również utrzymywać delikatny obrzęk oraz zaczerwieniona skóra. To też skórę w tym czasie należy traktować bardzo delikatnie i myć jedynie tonikiem bezalkoholowym lub czystą wodą oraz stosować zasypkę.

Depilacja laserowa jest bardzo skuteczna, jednak, aby przyniosła długotrwały efekt należy wykonać około 6 serii w odstępach czasowych co 8 tygodni.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram