Skuteczna depilacja laserowa Gdańsk Łostowice

Zadbaj o siebie

Informacje o depilacji laserowej Gdańsk Łostowice

Co prawda nasz gabinet nie znajduje się w  dzielnicy Gdańsk Łostowice natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 4,3 km czyli 12 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania depilacj Gdańsku zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Zabieg depilacji laserowej Gdańsk Łostowice

Istnieje sporo metod depilacji. Każda charakteryzuje się odmiennym mechanizmem działania, kosztem oraz skutkami ubocznymi. Artykuł porównuje najpopularniejsze sposoby depilacji, takie jak używanie zwykłych maszynek, stosowanie plastrów woskowych, zabiegi z wykorzystaniem lampy ksenonowej i lasera. Każda z metod ma swoje wady i zalety. Różne typy skóry mogą wymagać stosowania innych sposobów. Wybór zawsze jest indywidualny. Jednak w porównaniu najkorzystniej wypada depilacja laserowa. Rezultaty otrzymywane przy pomocy tej metody są bardzo trwałe. Jest to również najbardziej komfortowy sposób, niosący niewielkie ryzyko skutków ubocznych.

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem to zdecydowanie najbardziej bolesna metoda. Ten sposób usuwania owłosienia jest bardzo popularna i dość skuteczna. Boleśnie odklejający się plaster wosku wyrywa włosy wraz z cebulkami, co zapewnia dość wysoką skuteczność zabiegu. Niestety to działanie jest nieprecyzyjne. Duża część cebulek zostaje w skórze. Włosy odrastają w dość szybkim tempie. Krótkotrwałe efekty wymagają systematycznego wykonywania depilacji. Koszt metody jest spory, uwzględniając częstość wykonywania zabiegu. Do wad depilacji woskiem, oprócz bardzo dużej bolesności, należy zaliczyć występowanie podrażnień oraz wrastanie włosów. Może dawać to niekorzystny efekt wizualny.

Depilatory elektryczne

Depilacja za pomocą maszynek elektrycznych jest dość popularna. Osoba decydująca się na tę metodę musi kupić depilator. Ceny urządzeń są naprawdę bardzo różne. Depilacja charakteryzuje się dużą bolesnością, ponieważ maszynka wyrywa włosy. Jest to mało wydajny sposób, efekty są nietrwałe. Metoda zmusza do systematycznej depilacji. Występuje duże ryzyko podrażnień i wrastania włosów.

Klasyczna maszynka

Zdecydowanie najczęściej stosowany sposób usuwania włosów polega na używaniu „jednorazówek”. Koszt potrzebnego sprzętu jest niewielki. Metoda wymaga systematyczności, ponieważ efekty nie są trwałe. Ryzyko zranienia się podczas depilacji jest bardzo duże.

Lampa ksenonowa

Usuwanie owłosienia z wykorzystaniem lampy ksenonowej często jest mylone z depilacją laserową. Skuteczność dwóch metod jest zupełnie inna. Lampa ksenonowa działa na włosy i skórę, rozpraszając energię. W efekcie klientki korzystające z tej metody odczuwają dość dużą bolesność przy małej skuteczności.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa to metoda, która przynosi najlepsze rezultaty. Wykonanie kilku sesji zabiegu zapewnia długotrwałe efekty. W porównaniu do innych metod jest ona dość komfortowa. Odczucia podczas zabiegu są bardzo indywidualne. Dobre rezultaty zawdzięcza się precyzyjności metody. Energia wiązki laserowej niszczy 95% cebulek, co skutecznie zapobiega odrastaniu włosów. Możliwe do wystąpienia skutki uboczne, takie jak obrzęk i zaczerwienienie skóry mijają po kilku godzinach. Zabieg wykorzystuje najnowszą technologię, która umożliwia spersonalizowanie ustawień wiązki laserowej. Parametry dobiera się w zależności od fototypu skóry klienta na wizycie kontrolnej. Wykonuje się również próbę na wybranym obszarze skóry, żeby zoptymalizować działanie lasera. Zabieg jest najskuteczniejszy dla osób posiadających ciemne włosy.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram