Skuteczna depilacja laserowa Gdańsk Aniołki

Zadbaj o siebie

Informacje o depilacji laserowej Gdańsk Aniołki

Co prawda nasz gabinet nie znajduje się w  dzielnicy Gdańsk Aniołki natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 4,3 km czyli 11 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania depilacj Gdańsku zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Zabieg depilacji laserowej Gdańsk Aniołki

Piękne i zadbane ciało pozbawione zbędnego owłosienia to marzenie wielu kobiet. Aby osiągnąć pożądany efekt, sięgają one po ogólnodostępne sposoby na cieszenie się gładką skórą. Najpopularniejsze stosowane rozwiązania, to: depilatory elektryczne, maszynki do golenia, kremy i pianki, plastry z woskiem oraz depilacja laserowa. Na co się zdecydować i czym kierować się podczas dokonywania wyboru?

Każda z metod depilacji posiada swoje wady i zalety. Praca z maszynką do golenia jest szybka i bezbolesna, a cena samego produktu – bardzo niska. Istnieje jednak ryzyko powstania zacięć, a otrzymywany efekt jest krótkotrwały. Włoski odrastają szybko, ciemniejsze i twardsze. Plastry z woskiem są dla wielu kobiet zbyt bolesną metodą, a kremy i pianki mogą wywoływać alergię. Dlatego też warto rozważyć depilację laserową.

Podstawowe informacje o depilacji laserowej

Czym właściwie jest, coraz bardziej popularna, depilacja laserowa? To nieinwazyjny zabieg, polegający na wykorzystaniu lasera do trwałego usunięcia owłosienia z wybranych części ciała. Komórki odpowiadające za wzrost włosów zostają zniszczone przez energię świetlną, dzięki czemu problem odrastających włosków zostaje skutecznie wyeliminowany. Uzyskanie pewności, że włosy już nie odrosną, zajmuje średnio cztery do sześciu zabiegów. Rozpoczęcie procedury poprzedza konsultacja ze specjalistą, podczas której oceniany jest typ włosów i skóry klientki. Zebrane informacje umożliwiają najlepsze dopasowanie parametrów pracy lasera i wykonanie próby, która ma na celu wykluczenie ewentualnej reakcji alergicznej. Następnym krokiem jest przystąpienie do przeprowadzenia zabiegu, który sprowadza się do naświetlania laserem wybranych fragmentów skóry. W zależności od danej osoby, może wiązać się to z uczuciem wykonywania niewielkich nakłuć bądź swędzenia, lecz z tym drobnym dyskomfortem jest w stanie poradzić sobie specjalny żel chłodzący.

Depilacji laserowej poddawane są następujące obszary ciała:

 • twarz
 • pachy
 • przedramiona
 • ramiona
 • okolice bikini
 • pośladki
 • plecy
 • uda
 • łydki
 • stopy
 • brzuch

Depilacja laserowa – czy to rozwiązanie dla wszystkich?

Depilacja laserowa, choć nieinwazyjna, posiada również pewne przeciwwskazania. Nie mogą poddać się jej kobiety w ciąży oraz te, które karmią piersią. Wstrzymać się powinny również osoby, które cierpią na infekcje i choroby skórne, oraz takie schorzenia, jak: cukrzyca, padaczka, bielactwo czy bliznowiec. Świeża opalenizna i uszkodzenia naskórka oraz stosowanie maści z retinolem także są elementami, które nie kwalifikują do przeprowadzenia zabiegu. Warto pamiętać, że wszystkie te obostrzenia wynikają z troski o dobro i komfort pacjentów.

Gładka i piękna skóra bez wyrzeczeń

Depilacja laserowa to bez wątpienia znakomite rozwiązanie, które pomaga zaoszczędzić czas, uwalnia od wielu problemów i sprawia, że można beztrosko cieszyć się aksamitnie gładką i jedwabistą skórą. Jest to zabieg nieinwazyjny i niemalże bezbolesny, jednak osoby, które się na niego zdecydują, muszą pamiętać o kilku istotnych zasadach i przeciwwskazaniach. Osiągnięcie satysfakcjonującego efektu finalnego wymaga kilku wizyt w klinice, ale chwile tam spędzone stanowią doskonałą inwestycję w nienaganny wygląd.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram