Skuteczna depilacja laserowa Gdańsk Chełm

Zadbaj o siebie

Informacje o depilacji laserowej Gdańsk Chełm

Co prawda nasz gabinet nie znajduje się w  dzielnicy Gdańsk Chełm natomiast odległość do naszego gabinetu to tylko 3,9 km czyli 10 min jazdy samochodem.

Jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania depilacj Gdańsku zapraszamy do wizyty w naszym salonie.

Zabieg depilacji laserowej Gdańsk Chełm

Gładka skóra bez zbędnych włosków to obecnie standard. Istnieje wiele metod usuwania owłosienia, jednakże praktycznie każda z nich ma swoje względne wady. Czym wyróżnia się depilacja laserowa, pośród innych dostępnych technik? Na czym polega zabieg?

 

Na czym polega depilacja laserowa?

Wiązka lasera skierowana w stronę skóry dociera do cebulki włosa i za pomocą energii cieplnej ją niszczy. Już w czasie pierwszego zabiegu zostaje usunięta spora część zbędnego owłosienia, ale by efekt był pełny i trwały, potrzeba co najmniej kilku sesji. Najlepiej depilacji laserowej poddają się włosy ciemne, ponieważ pochłaniają one ciepło wytwarzane przez urządzenie. Jeżeli dodatkowo osoba poddająca się zabiegowi ma jasną karnację, na pewno uzyska zadowalające rezultaty.

 

Jakie są główne zalety depilacji laserowej?

Przede wszystkim jest to metoda trwała. Włoski usunięte za pomocą lasera z dużym prawdopodobieństwem już nie odrosną lub będą znacznie słabsze. Wiele zależy do cech osobniczych, jednakże po kilku sesjach depilacji laserowej można spodziewać się gładkości przez co najmniej kilka lat. Będzie tak jednak tylko wtedy, kiedy zabieg zostanie wykonany z profesjonalnej klinice i z wykorzystaniem dobrego, certyfikowanego sprzętu. Ta metoda usuwania zbędnego owłosienia daje znacznie większy komfort i pewność siebie na plaży czy basenie, a także randce czy w każdej innej sytuacji, gdzie maszynka do golenia czy krem nie wystarczą. Te metody zapewniają bowiem gładkość jedynie na kilka dni.

 

Biorąc pod uwagę trwałość, można także stwierdzić, że depilacja laserem jest ekonomiczna, ponieważ trzeba zainwestować w nią jednorazowo. Wystarczy przeliczyć, ile każdego roku wydaje się na inne środki do usuwania włosków. Ponadto depilacja laserem jest dokładna. Niszczy cebulki włosów, więc zapewnia idealne uczucie gładkości, nawet pod dotykiem dłoni. To jedna z ważniejszych zalet, dla której coraz więcej osób decyduje się raz na zawsze rozprawić z owłosieniem właśnie w ten sposób. Laser pozwala oszczędzić mnóstwo czasu, który do tej pory był przeznaczany na codzienną depilację.

 

Czy depilacja laserowa boli?

Nie można powiedzieć, że jest to metoda całkowicie bezbolesna, jednakże biorąc pod uwagę takie sposoby jak wosk czy depilator, odczucia bólowe mogą być nieco niższe lub porównywalne. Wspomniane sposoby muszą być jednak dość często powtarzane, zaś laser pozwala na ograniczenie bólu jedynie do kilku sesji w życiu. W gruncie rzeczy trudno opisać to, jak bardzo boli depilacja laserować, ponieważ wiele pań odbiera ją zaledwie jako delikatnie bolesną lub mało komfortową. Inne zaś opisują ból jako średni, ale z pewnością do wytrzymania. Na pewno zależy to także od okolicy poddawanej depilacji. Na twarzy czy pod pachami odczucia bólowe mogą się nieco różnić od tych doznawanych podczas depilacji nóg czy rąk.

Podsumowując, depilacja laserowa zdecydowanie cechuje się większą ilością walorów niż inne powszechnie stosowane metody pozbywania się włosków. Pozwala zapomnieć o owłosieniu na wiele lat, a nieraz nawet na zawsze.

Zadbaj o siebie

Nie czekaj, zarezerwuj wizytę!

Zarezerwuj
Bądź na bieżąco

Możesz też nas śledzić
na instagramie!

Instagram