fbpx

Usuwanie nadmiernego owłosienia za pomocą lasera jest przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się problemu wciąż odrastających włosów, nieestetycznie wyglądających krost czy wrastających włosków, powodujących problemy dermatologiczne. Zabieg przebiega w komfortowych dla pacjenta warunkach przy jednoczesnym zastosowaniu całkowicie bezpiecznych metod. Wykonanie, wskazanej podczas konsultacji, serii zabiegów pozwala na całkowite pozbycie się owłosienia z wybranej części ciała na wiele lat. Oto korzyści, które możemy osiągnąć poddając się zabiegowi depilacji laserowej

Zaoszczędzenie czasu oraz możliwość cieszenia się estetycznym wyglądem skóry przez cały czas. 

Zabieg depilacji laserowej pozwala nam zaoszczędzić statystycznie aż 72 dni, ponieważ z badań wynika, że właśnie tyle czasu przeciętnie poświęcamy na golenie w ciągu całego życia. Z kolei zabieg laserowej depilacji trwa zaledwie kilka do kilkunastu minut, w zależności od części ciała, a następnie pozwala nam cieszyć się gładką i miękką skórą. Woskowe usuwanie owłosienia czy tradycyjne golenie za pomocą maszynki i pianki do golenia wymagają poświęcenia tych kilku minut co tydzień, a po trzech dniach na skórze już możemy wyczuć wyraźnie odrastające włoski. Z kolei depilacja laserowa gwarantuje nam wiele lat bez konieczności golenia czy woskowania, które nie tylko jest czasochłonne w ostatecznym rozrachunku, ale bywa także bolesne. Dodatkowo dermatolodzy zwracają uwagę na to, że podczas golenia nasza skóra jest narażona na podrażnienia przez co na jej powierzchni powstają krosty, zaczerwienienie oraz wielokrotnie dochodzi do nacięcia skóry poprzez nieuwagę bądź nieodpowiedni dobór maszynki.

Depilacja laserowa daje przede wszystkim komfort cieszenia się gładką skórą w każdej sytuacji – dzięki niej, jadąc na wakacje nie musimy myśleć o zabraniu całego sprzętu, niezbędnego do depilacji. Możemy zapomnieć po konieczności pakowania dodatkowej kosmetyczki, w której znajdzie się maszynka do golenia, pianka do golenia i krem na podrażnienia. Zamiast tego będziemy mogli spakować ulubiony balsam do ciała i podczas wyjazdu zafundować naszej skórze to, co ona lubi najbardziej, czyli nawilżenie. Wiele pań, ale także mężczyzn narzeka na konieczność poświęcania dużej ilości czasu na ogolenie pach czy nóg przed wyjściem na basen, do klubu czy po prostu na miasto latem – depilacja laserowa pomaga całkowicie pozbyć się tego problemu.

Choć może to wydawać się nieprawdopodobne, to skorzystanie z serii zabiegów depilacji laserowej pozwala cieszyć się latami, w których możemy zupełnie zapomnieć, co znaczy problem nadmiernego owłosienia czy owłosienia w ogóle w miejscach, w których chcemy móc cieszyć się gładką skórą. Depilacja laserowa, to doskonałe wyjście dla kobiet oraz mężczyzn, zmagających się z wstydliwym problemem nadmiernego owłosienia. Wąsik czy duża ilość ciemnych włosów na rękach często wpływają na naszą samoocenę i samopoczucie, sprawiając, że nie możemy zachować pełnej swobody w obawie, że ktoś coś zauważy. Depilacja laserowa niweluje ten problem – możemy całkowicie pozbyć się niechcianych włosów, odzyskując pewność siebie w każdej sytuacji!

Oszczędność pieniędzy, które możesz wykorzystać tak, jak chcesz. 

Koszt jednej maszynki wynosi obecnie kilka złotych. Dla zachowania higieny oraz bezpieczeństwa podczas golenia zaleca się, aby maszynki jednorazowe były stosowane zgodnie z zaleceniami, czyli jednorazowo – w przeciwnym razie mnożące się na ich powierzchni bakterie mogą przyczyniać się do powstania stanów zapalnych skóry, cyst oraz wrastających włosków. Zatem załóżmy, że przy cotygodniowym goleniu, używając maszynki jednorazowej za kwotę 5 zł przez rok na same maszynki do golenia wydajemy około 240 złotych. Do tego powinniśmy doliczyć koszty pianki do golenia, balsamu łagodzącego. W sumie kwota, jaką musimy poświęcić na golenie wynosi około 700 złotych rocznie. 

Oczywiście depilacja laserowa również kosztuje i to nie ulega wątpliwości, natomiast różnica między depilacją laserową, a goleniem polega na tym, że depilacja, to koszty, który ponosimy raz na kilka lat, a niekiedy nawet raz na całe życie. Z kolei golenie, to proces stały, powtarzalny – podobnie jak jego koszta. Warto zatem pomyśleć, jak duże pieniądze, które obecnie przeznaczamy na depilację moglibyśmy poświęcić na takie rzeczy, jak samorozwój czy podróże. Świat jest ogromny, piękny i umożliwia nam zgłębianie wiedzy nie tylko o nim samym, ale także o nas samych. Podróże kształcą, rozwijają, pomagają sięgnąć do korzeni i poznać naturę samego siebie. Czy warto zatem poświęcać kilkaset złotych rocznie na golenie nóg zamiast na podróże? Odpowiedź nasuwa się sama i pomaga nam zdecydować, że depilacja laserowa, to rozwiązanie dla rozsądnych, oszczędnych i żadnych świata. 

Depilacja laserowa, to także ekologiczne rozwiązanie. Pomyślmy, jak dużo maszynek do golenia, opakowań po kremach do golenia, wodach po goleniu, piankach do golenia czy bezużytecznych i bolesnych depilatorów ląduje na wysypisku śmieci, bo już do niczego się nie nadają, skończyły się bądź są zbyt bolesne, aby komfortowo z nich korzystać.Z kolei laser do depilacji, to urządzenie wielorazowe. Nie będzie zasilał wysypiska śmieci po wykonaniu kilku bądź jednego zabiegu depilacji. Będzie służył przez lata, pomagając kobietom i mężczyznom cieszyć się estetyczną i gładką skórą przez wiele lat bez konieczności wydawania kolosalnych kwot na urządzenia, służące do golenia.

Do powyższych wyliczeń warto dodać również dwa dodatkowe koszty. Pierwszy z nich, to koszt poboczny, który stanowi nasz czas. Zabieg depilacji zabiera nam kilka minut w ciągu roku, a golenie kilkadziesiąt. Pomyśl, że w tym czasie możesz robić nie tylko rzeczy, które są Twoją pasją, ale także zarabiać pieniądze, pracując czy przygotowując się do pracy. Zatem w związku z goleniem ponosisz także alternatywny koszt w postaci konieczności poświęcenia większej ilości czasu. Kolejnym kosztem jest koszt ewentualnej wizyty u dermatologa w wyniku zmian skórnych powstałych po goleniu. Generalnie golimy się i depilujemy po to, aby nasza skóra była gładka i wyglądała estetycznie. Paradoksalnie, w wyniku golenia możemy osiągnąć skutek odwrotny do zamierzonego. Wówczas zdarza się, że konieczna jest nagła wizyta u dermatologa ze względu na stan zapalny czy cystę na skórze, a taka wizyta z kolei wiąże się z kosztami kilkuset złotych. 

Całkowite bezpieczeństwo wykonanego  zabiegu i natychmiastowe, trwałe efekty. 

Potocznie krąży obiegowa opinia o tym, że zabiegi depilacji laserowej są bolesne i niebezpieczna dla zdrowia. Jednak faktycznie opinie te nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Co prawda zabieg depilacji laserowej może wiązać się z lekkim dyskomfortem, natomiast nie jest to ból, uniemożliwiający pacjentce funkcjonowanie czy w jakikolwiek sposób wykluczający ją z pracy czy życia prywatnego. Lekki dyskomfort odczuwalny jest tylko w trakcie zabiegu, natomiast po nim należy odpowiednio nawilżać skórę, aby w pełni się regenerowała – dzięki temu zabieg nie będzie wiązał się dla nas z żadnymi przykrymi doświadczeniami.

Opinia o tym, że zabieg depilacji laserowej jest niebezpieczny dla zdrowia, to także mit, który możemy z łatwością obalić. To zabieg, którym zarówno kobiety, jak i mężczyźni cieszą się od lat. Pomaga poprawić komfort życia, zwiększa pewność siebie oraz pozwala zaoszczędzić zarówno czas, jak i pieniądze. Sam zabieg nie przyczynia się do powstania żadnych chorób skórnych, jest całkowicie bezpieczny i pomaga odnieść oczywiste korzyści, bez narażania osób, które z niego korzystają na niebezpieczeństwo.

Wiele osób zainteresowanych zastanawia się także nad tym, kiedy zobaczą oczekiwane efekty depilacji laserowej. Odpowiedź na tę kwestię z pewnością ucieszy wielu z nich, ponieważ efekty są widoczne właściwie od razu po wykonaniu zabiegu. Nie trzeba czekać kilku dni czy tygodni, aby zauważyć, że owłosienie jest mniejsze bądź już całkowicie zniknęło w przypadku serii zabiegów. Działanie lasera polega na tym, że wydobywająca się z niego wiązka światła wypala cebulkę włosa. Tym samym automatycznie włos jest usuwany. Z kolei proces regeneracji tak wypalonej cebulki może trwać kilka lat bądź może okazać się całkowicie bezskuteczny, dzięki czemu będziemy mogli cieszyć się brakiem owłosienia przez wiele lat bądź nawet całe życie.

Bezpieczeństwo depilacji laserowej uwidacznia się także w tym, że w jej wyniku nie dochodzi do powstania żadnych nieestetycznych elementów na skórze, jak ma to w przypadku golenia czy użycia depilatora. Dzięki laserowemu usuwaniu owłosienia możemy zupełnie zapomnieć o wysypce, pokrzywce po goleniu, zaczerwienionej skórze i nieestetycznych włosów. Depilacja laserowa, to jedyna metoda depilacji, dając trwałe efekty. Nie ma drugiej metody, która cieszyłaby się taką skutecznością oraz taką popularnością wśród osób, które zdecydowały się poprawić swój komfort życia i postawić na to, co jest nowoczesnym, sprawdzonym oraz ekologicznym i ekonomicznym rozwiązaniem, który na stałe zagościł w kosmetologii.

Leave a Reply

slot server taiwan slot server singapore slot depo 10k slot luar negeri slot server thailand slot server taiwan slot server rusia slot via dana slot server thailand slot server thailand slot server luar slot server vietnam slot server mexico slot server kamboja idn live slot online slot thailand slot dana live draw hk