fbpx

Z roku na roku medycyna estetyczna zdobywa coraz szersze grono fanów. Zainteresowani zabiegami medycyny estetycznej są zarówno młode osoby, które chcą pozbyć się pewnych kompleksów związanych ze swoim wyglądem, jak również osoby nieco starsze, którym zależy na powstrzymaniu procesu starzenia się. Tak czy inaczej, medycyna estetyczna stała się ogólnodostępna. W związku z tym postanowiliśmy przedstawić Państwu kilka najmodniejszych i zarazem najbardziej popularnych zabiegów z tego zakresu. Zapraszamy!

Powiększanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest dość często spotykaną praktyką, jeżeli chodzi o medycynę estetyczną. Bowiem dzięki temu zabiegowi pacjent ma możliwość poprawy korekty swoich ust, jeżeli nie są one symetryczne, jak również, gdy wydają się zbyt małe. Powodów może być oczywiście więcej, aczkolwiek należy zaznaczyć, iż zabieg ten charakteryzuje się przede wszystkim, że występująca w nim substancja jest zupełnie podobna do tej, która występuje naturalnie w organizmie każdego człowieka. Kwas hialuronowy bowiem powoduje wiązanie wody wody w skórze oraz odpowiada za jej właściwe nawilżenie. W medycynie estetycznej wyróżnia się dwa rodzaje kwasu hialuronowego, którym jest kwas usieciowany oraz kwas nieusieciowany. Ten drugi charakteryzuje się tym, że jest stosowany w celu natychmiastowego nawilżenia przesuszonych ust. Jeżeli chodzi o czas utrzymywania się efektów zabiegu to wynosi on maksymalnie osiemnaście miesięcy. Z kolei czas trwania zabiegu powiększania ust kwasem hialuronowym wynosi od trzydziestu minut do dziewięćdziesięciu minut w zależności od tego czy dokonywana zostaje korekcja ust, czy dokonywana zostaje redukcja zwiotczenia skóry ust.

Przykładowe opinie klientów odnośnie stosowania zabiegu powiększenia ust kwasem hialuronowym:

– Zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym zrobiłam niedawno i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z jego rezultatów. Szczerze mówiąc nigdy nie spodziewałabym się, że mogą być one aż tak efektywne. Cieszę się, że się zdecydowałam na ten zabieg, bo zawsze było to moim marzeniem. Aczkolwiek nigdy przedtem niczego takiego nie próbowałam i bałam się, że będzie to trochę bolało. Na szczęście nic mnie nie bolało. Czułam się komfortowo podczas zabiegu. Jestem teraz bardzo szczęśliwa i bardziej pewna siebie. Pozdrawiam wszystkim i oczywiście polecam!

– Zabieg powiększenia ust kwasem hialuronowym zawsze był czymś o czym marzyłam. Bowiem od kiedy pamiętam miałam problem z moim wyglądem, jeżeli chodzi o usta. Nigdy nie były one symetryczne i dlatego zawsze czułam się brzydsza od swoich rówieśniczek. Postanowiłam więc, że pora coś zmienić we własnym wyglądzie i zdecydowałam się na poddanie zabiegowi powiększenia ust kwasem. Muszę Wam powiedzieć, że takich rezultatów bym się nigdy nie spodziewała. Teraz nabrałam dużej pewności siebie, czuję się w końcu dobrze sama ze sobą. A usta podobają mi się do tego stopnia, że nie jestem w stanie się na nie napatrzeć przed lustrem. Czuję się z nimi świetnie. Polecam każdemu, kto chciałby sobie zrobić taki zabieg, ale w dalszym ciągu jakieś obiekcje co do tego. Według mnie jest to jeden z najlepszych zabiegów, jakie mogą być. Pozdrawiam serdecznie!

– Super zabieg. Jestem mega zadowolona z efektów, które uzyskałam. Czuję się w końcu kobieco i atrakcyjnie, czyli tak jak zawsze chciałam się czuć. Zabieg mnie nie bolał, wszystko przebiegło pomyślnie. Szczerze mówiąc to myślałam, że będzie o wiele gorzej, ale się myliłam. W związku z tym faktem, mogę ten zabieg polecić każdemu. Pozdrawiam oczywiście!

Nici liftingujące

Nici liftingujące jest to zabieg, który polega na wprowadzeniu pod skórę za pomocą cienkich igieł, nici liftingujących, których zadaniem jest poprawa owalu twarzy oraz unoszenie brwi. Jest to zabieg obecnie bardzo popularny. Oprócz tego, nici liftingujące także regenerują oraz wzmacniają skórę. Warto podkreślić, że efekt wykonanego zabiegu utrzymuje się nawet do trzech lat od momentu jego wykonania. Jest więc to długi czas i z pewnością opłacalny. Nici również opóźniają proces starzenia się i pozwalają zatrzymać ciału atrakcyjny wygląd przez długi czas. Jeżeli chodzi o czas trwania zabiegu to wynosi on około godzinę.

Przykładowe opinie klientów odnośnie zabiegu

– Jestem mega zadowolona, że w końcu poddałam się temu zabiegowi, bo od bardzo dawna o tym marzyłam. W końcu moje sny się spełniły. Moja twarz wygląda młodo. Dzięki temu czuję się atrakcyjnie sama ze sobą i nie mam żadnych kompleksów!

– Super zabieg. Nie żałuję, że z niego skorzystałam. Gdybym miała okazję to pewnie zrobiłabym to jeszcze raz. Mój owal twarzy jest teraz pięknie podkreślony. Muszę przyznać, że aż nie mogę się na siebie napatrzeć w lustrze. Wszystko przebiegło tak jak sobie to zaplanowałam. Nawet nic mnie nie bolało, a o to w sumie martwiłam się najbardziej. Polecam Wam również dziewczyny wypróbować ten zabieg. Będziecie czuć się o niebo lepiej same ze sobą i z pewnością wasi partnerzy też to docenią. Szczerze polecam nie ma co się zastanawiać! Pozdrawiam

Leave a Reply

slot server taiwan slot server singapore slot depo 10k slot luar negeri slot server thailand slot server taiwan slot server rusia slot via dana slot server thailand slot server thailand slot server luar slot server vietnam slot server mexico slot server kamboja idn live slot online slot thailand slot dana live draw hk