fbpx

Co to jest lifting rzęs?

Lifting rzęs jest to coraz popularniejszy zabieg dla kobiet, które chcą wyglądać zjawiskowo, a przy tym zachować swoją naturalność. To także świetna propozycja dla stylistek, które mogą wprowadzić do swojej oferty usługę stylizacji rzęs, przy użyciu bardzo prostego zabiegu. Zaletą liftingu rzęs, jest przede wszystkim możliwość wykonania go, w ciągu 20 minut, w przypadku pakietu mającego w składzie BOOST, laminację i koloryzację, do maksymalnie godziny. Co ważne, taką metodą pielęgnacji rzęs, można powtórzyć w dowolnym czasie.

Zabieg liftingujący rzęsy i jego historia

Pierwszym znanym zabiegiem na rzęsy, była trwała do rzęs. Nie odniosła jednak sukcesu. Swoim działaniem przypominała ondulację włosów, szybko jednak zapomniano o tej metodzie, aż do momentu, kiedy pojawiła się unowocześniona metoda liftingu rzęs. Metoda ta korzysta z dwóch produktów, działających najpierw w sposób chemiczny na strukturę włosa, a potem w sposób odbudowujący. Po jego wykonaniu rzęsy stają się uniesione są od nasady aż po końce. Rezultat przypomina działanie znanej kobietom zalotki. Podczas niego nie używa się znanych dawniej, papierowych wałeczków, a higieniczne silikonowe formy, z których można korzystać wielokrotnie. Formy te doskonale dopasowują się do powierzchni oka, działają sprawnie i wysoce precyzyjnie. Stylistki mogą dowolnie zaplanować kierunek rzęs i precyzyjnie je odseparować, dzięki czemu kobiece rzęsy wyglądają spektakularnie. Lifting rzęs na samym początku wprowadzenia na rynek, nie był metodą idealną. Na samym początku spotkać się można było z wieloma problemami, dotyczącymi między innymi zbyt długo schnących klejów czy za długim czasem ekspozycji produktów. Co ciekawe, zabieg trwał wówczas ponad godzinę i nie za każdym razem okazywał się udanym. Wszelkie niepowodzenia, zadecydowały o tym, że nie wszystkie klientki wracały na kolejne takie zabiegi. Jednakże przełomem było wprowadzenia przez markę Elleebana nowego systemu liftingującego rzęsy, który zapewnił minimum czasu procedury i maksymalne osiągnięte efekty. To właśnie sprawiło, że metoda ta stała się doceniona przez wiele klientek i coraz więcej pań, korzysta z systemuOne Shot Lash Lift marki Elleebana.

Czy zabieg liftingujący rzęsy może mieć na nie zły wpływ?

Wiele klientek salonów kosmetycznych z pewnością zastanawia się, czy zabieg w żaden sposób nie uszkodzi struktury ich naturalnych rzęs? Oczywiście, czasem może dojść do wyrządzenie szkód włoskom, jednakże tylko w określonych przypadkach. Istnieje takie ryzyko przede wszystkim kiedy, stylistka nie ma pojęcia, w jaki sposób powinna wykonać zabieg i z jakiego właściwie produktu korzysta. Podczas stosowania Elleebana należy przede wszystkim, mieć przy sobie minutnik, aby precyzyjnie odliczać czas, a także zapoznać się ze wszelkimi zaleceniami producenta. Środka nie należy za długo przytrzymywać. Produkt ten charakteryzuje się bardzo szybką procedurą zabiegu, preparat jest bardzo skoncentrowany. Powinno się z niego korzystać jedynie w profesjonalny sposób. Każda doświadczona stylistka, powinna wiedzieć o tym, że przed zastosowaniem jakiegokolwiek produktu u klientki, powinna go najpierw dobrze poznać.

Produkty Elleebana

Co można osiągnąć dzięki produktom marki Elleebana? Przede wszystkim ograniczymy czas potrzebny na wykonanie zabiegu do jedynie 20 minut. U konkurencyjnych firm, ten czas jest nawet dwa razy dłuższy. Istotne jest to, że uzyskane rezultaty utrzymują się nawet do dwóch miesięcy. Na ich trwałość nie wpływają takie czynniki jak zabiegi higieny, korzystanie z basenów itp. Elleebana One Shot Lash Lift bazuje na specjalne opracowanych formach silikonowych, które precyzyjnie podkręcają i widocznie unoszą rzęsy. Klientki salonu z pewnością wyjdą z takiego zabiegu zadowolone i zauważą widoczną różnicę w wyglądzie swoich rzęs. Ważne jest również to, iż zabieg jest łatwy do wykonania i wygodny, żadna stylistka nie powinna mieć z nim problemu. Mały wkład pracy i wysokie zyski gwarantowane!

Najważniejsze zalety zabiegu to przede wszystkim:

 • doskonałe efekty
 • szybkość zabiegu
 • skład preparatu bez formaldehydów
 • wysokie bezpieczeństwo produkty, polecany również kobietom w ciąży i okresie laktacji
 • działanie nawilżające, dzięki zawartej w środku lanolinie
 • jednorazowe, higieniczne saszetki
 • wszystkie produkty do zakupienia także osobno
 • specjalnie opracowany kształt form silikonowych
 • zabieg polecany zarówno do rzęs krótkich, jak i długich

Lifting rzęs Elleebana i Elleeplex

Innowacyjna kuracja dla rzęs do częstego stosowania- Elleeplex i One Shot Lash Lift złączyły swoją siłę, opracowując najlepszy system liftingu rzęs. Stworzony specjalnie dla podkreślenia piękna rzęs, każdej kobiety. Umożliwiający jeszcze wydajniejszą pracę w salonie.

Co znajduje się w tym systemie?

 • alantoina
 • panthenol
 • arginina
 • hydrolizowany kolagen
 • biotyna
 • keratyna

Efekty wykonania zabiegu:

 •  wzmocnienie struktury włosów
 • dogłębne odżywienie
 • eliminacja kędzierzawych włosów
 • miękkość i połysk rzęs
 • widocznie zwiększona objętość
 • spektakularna stylizacja

Elleebana Lash Lift oraz Elleeplex Advanced Formuła

Jest to system stworzony po to, aby skutecznie odbudować białka włosa oraz przyspieszyć regenerowanie komórek. Rzęsy widocznie stają się lepiej nawilżone i zwiększa się ich objętość. Formuła ta zawiera w składzie ekstrakt z oleju słonecznikowego oraz przeciwutleniacze, które pełną funkcję ochronną włosów i zapewniają im długotrwałe efekty koloryzacji. Bardzo ważne jest to, że Elleeplex jest sprzedawany również jaki produkt detaliczny, można korzystać z niego w użytku domowym. Jest to również najszybszy system liftingujący dostępny na rynku, który pozwala na zaoszczędzenie czasu w salonie. Znajduje zastosowanie nie tylko na włosach rzęs, a le także na brwiach czy brodach. Aby, zapewnić rzęsom jak najlepszą pielęgnację, warto również zastosować mascarę Elleevate, dzięki której rzęsy będą gęste i maksymalnie wydłużone.

W jaki sposób pracować na produktach marki Elleebana?

Jeśli chodzi o produkty aktywujące marki Elleebana, czas działania wynosi od 5 do 10 minut, środka neutralizującego 5 minut. Dokładny czas, powinien być zawsze ustalony w sposób indywidualny, należy wziąć pod uwagę kondycję rzęs klientki. W celu zapewnienia najlepszych rezultatów u klientek, należy zapoznać się z dokładnymi zaleceniami. Preparat nie powinien być utrzymywany na rzęsach zbyt długo, gdyż może powodować rozdwajanie się i puszenie włosów. W trakcie stosowania preparatów marki Elleebana po raz pierwszy u klientki, należy pozostawić aktywator na 6 minut, a neutralizator na 5 minut. Dzięki temu można ocenić, które rzęsy są widocznie mocne, a które słabsze. Na długość trzymania produktu na włosach, wpływ ma również pochodzenie etniczne klientki. W przypadku kobiet o jasnych i cienkich włosach, warto wydłużyć czas działania środka. Jeśli po 5 minutach pierwszego etapu działania produktu, u danej klientki nie widać jeszcze efektów, można wydłużyć czas o minutę.

Ponowny zabieg podczas tej samej wizyty

Jeśli zabieg liftingu został już przeprowadzony u danej klientki, jednak jego efekty, nie są dla niej dość satysfakcjonujące, wówczas można przeprowadzić u niej kolejny lifting rzęs w trakcie tej samej wizyty. Jednakże czas musi zostać skrócony o minimum połowę. Powinie więc wynosić najlepiej 2 minuty w fazie liftingu i 2 minuty w etapie utrwalania.

Co, jeśli efekty nie są w żadnym stopniu widoczne?

W przypadku kiedy lifting trwał 6 minut w pierwszym etapie i 5 minut w drugim, a mimo to po zabiegu rezultaty nie są widoczne, nawet w najmniejszym stopniu, wówczas można przeprowadzić zabieg ponownie. Czas trwanie etapów powinien wynosić 3 minuty i 2,5 minuty. W sytuacji, kiedy klientka opuściła salon po zabiegu i wróciła po dobie, wtedy należy przede wszystkim ocenić stan jej rzęs, zanim zostanie ustalony dokładny czas działania preparatu w czasie kolejnego zabiegu liftingu.

Jak często można powtarzać zabieg liftingu rzęs?

Efekty zabiegu liftingu rzęs utrzymują się przez cały naturalny cykl życia rzęsy, czyli do 90 dni. Kiedy rzęsy znajdują się w połowie swojego naturalnego cyklu, mogą niekiedy wymagać powtórzenia zabiegu we wcześniejszym czasie. Na kolejną wizytę, klientka może umówić się do salonu po około 6 tygodniach, aby powtórzyć tę metodę pielęgnacji rzęs.

Jak długo można liczyć na utrzymanie się efektu liftingu rzęs?

Cały efekt podkręcenia rzęs jest widoczny, dopóki rzęsy nie wypadną. Jest on indywidualny, a wszystko zależy od tego, w jakim momencie cyklu są rzęsy klientki. Rzęsy tak samo, jak włosy, wypadają w różnym czasie, na utrzymujące się efekty można liczyć do 2 miesięcy.

W jaki sposób usunąć efekt liftingu rzęs?

Niekiedy zdarza się, iż uzyskane rezultaty mogą wykraczać poza oczekiwania klientek. Kiedy rzęsy w trakcie liftingu, stały się za bardzo podkręcone i zaczynają irytować klientkę, wówczas można je z powrotem wyprostować. Aby to zrobić, należy zastosować zabieg relaksacji rzęs. Jest to metoda odwracająca efekty liftingu rzęs, którą może przeprowadzić stylistka. Polega na użyciu właściwych środków, których zadaniem jest zerwanie i utrwalenie mostków siarczykowych. Dzięki temu, rzęsy uzyskują delikatniejszy skręt.

Leave a Reply

slot server taiwan slot server singapore slot depo 10k slot luar negeri slot server thailand slot server taiwan slot server rusia slot via dana slot server thailand slot server thailand slot server luar slot server vietnam slot server mexico slot server kamboja idn live slot online slot thailand slot dana live draw hk