fbpx

Wyniki głosowania na Instagramie dały jednoznaczną odpowiedź – zdecydowanie chcecie, aby na stronie pojawiały się treści na temat dietetyki oraz darmowe, przykładowe jadłospisy.

Jak wiele z Was wie, z wykształcenia jestem dietetykiem medycznym. W zawodzie pracuję już ponad 10 lat, a od 5 lat prowadzę własny gabinet we Wrzeszczu. Więcej o mnie: http://www.ewaoleksy.pl. W Oazie Urody się nie pojawiam, tam króluje kosmetolog Milena, ale z chęcią będę się dzieliła swoją wiedzą, gdyż uważam, że dbanie o ciało, skórę, paznokcie czy włosy, to nie tylko zabiegi, ale również odpowiednia dieta.

Wrzucam przykładowy jadłospis na 3 dni. Wszystkie produkty są dostępne w Biedronce, dlatego nie musicie jeździć po wielu sklepach. Jadłospis jest na 1700 kcal ze zwiększoną ilością białka, więc można go nazwać redukującym tkankę tłuszczową. Najbardziej sprawdzi się u kobiet, które całkowite zużycie energii mają na poziomie 2000-2100 kcal.

Pamiętajcie, że nie nie ma jednego, uniwersalnego jadłospisu dla wszystkich. Jest to tylko przykład posiłków dla osoby zdrowej z niską/umiarkowaną aktywnością fizyczną, bez poważnych chorób dietozależnych.

Pliki do pobrania: Jadłospis 1700 kcalLista zakupów

Smacznego 🙂

 

Leave a Reply

slot server taiwan slot server singapore slot depo 10k slot luar negeri slot server thailand slot server taiwan slot server rusia slot via dana slot server thailand slot server thailand slot server luar slot server vietnam slot server mexico slot server kamboja idn live slot online slot thailand slot dana live draw hk