fbpx

Wyniki głosowania na Instagramie dały jednoznaczną odpowiedź – zdecydowanie chcecie, aby na stronie pojawiały się treści na temat dietetyki oraz darmowe, przykładowe jadłospisy.

Jak wiele z Was wie, z wykształcenia jestem dietetykiem medycznym. W zawodzie pracuję już ponad 10 lat, a od 5 lat prowadzę własny gabinet we Wrzeszczu. Więcej o mnie: http://www.ewaoleksy.pl. W Oazie Urody się nie pojawiam, tam króluje kosmetolog Milena, ale z chęcią będę się dzieliła swoją wiedzą, gdyż uważam, że dbanie o ciało, skórę, paznokcie czy włosy, to nie tylko zabiegi, ale również odpowiednia dieta.

Wrzucam przykładowy jadłospis na 3 dni. Wszystkie produkty są dostępne w Biedronce, dlatego nie musicie jeździć po wielu sklepach. Jadłospis jest na 1700 kcal ze zwiększoną ilością białka, więc można go nazwać redukującym tkankę tłuszczową. Najbardziej sprawdzi się u kobiet, które całkowite zużycie energii mają na poziomie 2000-2100 kcal.

Pamiętajcie, że nie nie ma jednego, uniwersalnego jadłospisu dla wszystkich. Jest to tylko przykład posiłków dla osoby zdrowej z niską/umiarkowaną aktywnością fizyczną, bez poważnych chorób dietozależnych.

Pliki do pobrania: Jadłospis 1700 kcalLista zakupów

Smacznego 🙂

 

Leave a Reply