USŁUGI

Kriolipoliza

Zabieg kriolipolizy jest skuteczną metodą na bezbolesne pozbycie się tkanki tłuszczowej m.in z brzucha, ud, bioder i boczków. Polega na usuwaniu komórek tłuszczowych w obszarze poddanym zabiegowi za pomocą niskiej temperatury.

Dowiedz się więcej

Depilacja laserowa

Golenie maszynką czy depilacja woskiem nie zapewnia trwałego usuwania owłosienia. Naszym Klientkom oferujemy serie zabiegów depilacji laserowej. Nowoczesny laser wyposażony w dodatkowy system chłodzenia trwa usuwa zbędne owłosienie.

Dowiedz się więcej
peeling węglowy

Laserowy peeling węglowy

Laserowy peeling węglowy polecamy przede wszystkim Paniom, które chciałyby pozbyć się niedoskonałości skóry twarzy tj. zaskórników, krostek, przebarwień, trądziku pospolitego, drobnych zmarszczek i jednocześnie ujędrnić skórę.

Dowiedz się więcej
mezoterapia mikroigłowa

Dermapen – Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg mezoterapii mikroigłowej polega na nakłuwaniu skóry przy pomocy mikroigieł, efektem czego jest pobudzenie i regeneracja włókien kolagenowych i elastynowych. Mezoterapia igłowa może być stosowana jest na twarz oraz różne części ciała.

Dowiedz się więcej
usuwanie_tatuazy

Usuwanie tatuaży

Pomagamy w usuwaniu niechcianych tatuaży. Zabiegi przeprowadzamy za pomocą specjalnego lasera. Do trwałego pozbycia się tatuażu konieczne jest przeprowadzenie kilka serii zabiegów.

Dowiedz się więcej

Dlaczego My?

  • kameralna atmosfera i sympatyczny personel
  • nowoczesny sprzęt
  • promocje na zabiegi
  • bezpłatny parking przed salonem
Chcę umówić się na zabieg